| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : prosinec 2002

Haló, tady medúza :-)

Tedy, pár "dnů" tu nejsem a už tu máme novinky! 1 sádra, 1 žumpa, několikero zvracení, 1 miminko, co se brzo vyklube a 2 prďolátka, která si řekla, že za 9 měsíců rozšíří rodinu :-))))))

VENDUL, pár jsme toho probraly... a o cestě na gyndu a těhu-testu ani nemukneš?!!! :-) Gratuluju!!! Ať cestu do Francie a pobyt tam zvládneš v pohodě! A ať se ti tam líbí :-))) (tedy, doufám, že se tam bude líbit i Lukáškovi :-)
SISKAS, taky blahopřeju! Povedlo se vám to brzy :-)

EVI, tak to sádrové období přežijte! A jak říkala Pavla, chce to alespoň 1 foto :-)
Já jsem na tom s focením podobně jako Ivča :-) právě dnes jsme na poště vyzvedávali 2 vyvolané filmy a fotky... prohlížela jsem si jak divá, jak to KVítečkovi slušelo o 1.narozeninách, o 2.narozeninách... jak Víťa běhá, téměř nefotím :-) ještě se k tomu přidá to, že se Fr. nerad nechá fotografovat... mno, naštěstí máme dědu s videokamerou a občas nám některé fotky stahne do počítače :-) tak vám aspoň semtam můžu ukázat našeho "mrňouse".

Tedy, "mrňouse"... Uvozovky jsou na místě - dědovi to nedalo a ve Chvaleticích ho tento týden změřil -> 96 cm! Váha +- 16kg (jak jsme se s Vendulou shodly, na Lukáška ve váze nemá :-)... a "nové" botky č. 26. Hm, a dnešní nákup bačkorek (jiné číslování) č. 18,5... Stále říkám, že nás někde čeká osobní švec :-))) A další a další lidé se ptají, jak se Vítečkovi líbí ve školce :-) stále je ujišťuju, že ve 2 letech u nás do školky děti neberou!
Trochu Vám závidím, EVO a PAVLO, "horování". Jak se nám před 2 týdny pozměnily plány, za kamarádkou jsme do Jeseníků na ten víkend nevyjeli... a až se tam vypravíme, už asi nebude sníh (a jakože tam Danka chodila v 2,5m závějích). Slunce a sníh... tos měla, PAVLO, přibalený i opalovací krém, ne? :-)

Tedy, vrtá mi to od včerejšího večera hlavou, tak si postěžuju :-) Od pátka se mohlo přihlašovat na termíny státní zkoušky z ekonomie... včera jsme přijeli z Čech a Františkovi jsem řekla, ať mě k tomu počítači dokope, i když mi budou klapat víčka, že se musím přihlásit. Počkal se mnou, až to pustím... a co myslíte? Pondělí večer 28.3. a nebylo ani jedno místečko! Tak mě tu Fr. utěšoval, že mám udělat hlavní státnici, obhájit diplomku a do ekonomie se pustit v září - že budu mít 3 měsíce prostoru... chm, nějak mu nedochází to školné :-) Tak, už toho nechám :-))) to víte, 9.5. mám odevzdat diplomku, dítě celé dny nespí, večer jsem K.O. ... a mám tvořit :-) chacha! Znáte ženský mozek na "mateřské dovolené", že? Co jsem si to upletla za bič?

A propos, tady dnes bylo teploučko a nááááádherně svítilo slunko! Mňam! Tak jsem konečně zasadila cibule tulipánů... haha, mamka mi říkala, že na naší zahrádce všechno roste a kvete dle svých rozvrhů a ne tak, jak je to obvyklé :-) Fr. s KVítečkem zasadili saláty a stromky (švestku a další broskev)... a ještě mě čeká dostrhání pnoucích fazolí z plotu. Chm, a plevel :-) Na všechno času dost, že :-))) minulý týden tu ještě ležel sníh! ...a vedoucí diplomky čeká na nějakou aktivitu :-)

Tož, dobrou! Dnes už odpadám :-)

Buďte zdraví!!!
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Haló, tady medúza :-) PetraSluníčko+KVítek02+Toník12 29.3.2005 21:46

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.