| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Vsetín

29.3.2005 21:19:08 vergelka, děti 04/04, 11/06

Re: Cvičení miminek

Ahojky, Leniska to napsala přesně: tak kdy přestanem nakukovat a něco napíšem? Neříkejte, že není co řešit!!!

U nás se děje stále něco. Majdík si ulomila kousek předního zoubku, museli jsme na obroušení k zubařce. Taky byla minulý týden nemocná, museli jsme vynechat plavání. TeĎ už fit, na zítřejší plavání se těšíme. I když ve mě hlodá červík, na posledních dvou lekcích byla zlobivá, doufám, že už jí to přešlo.

Aktuálně vybíráme autosedačku, zatím vede Maxi-cosi SPS, nemáte ji někdo? Zajímají mě vaše zkušenosti s ní. Vajíčko je už skoro malé, navíc v něm Majda nechce vůbec být, mám strach, abychom nevyhodili tolik peněz za větší sedačku a dítě by v ní stejně nechtělo být.
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Cvičení miminek Leniska + Andrejka 12.6.04 26.3.2005 14:3
*Re: Cvičení miminek vergelka, děti 04/04, 11/06 29.3.2005 21:19

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.