| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Třebíč

29.3.2005 13:47:12 Míša*Tom*Any

Re: Úterý

Ahojky po Velikonocích:)
Taky jste tak děsně přecpaný???

Asho,to mimino je příšernýýýýýýýýýýýý:)Hihi-něco takovýho mít doma...
Tak snad se Kubča naučí brzy říkat a používat i slovo MÁMA:)
Malino,Petika je pěkně ukecaná-no jo,ženská:)
Držím palce,ať těch brečících dnů má co nejmíň a nenervuje tě!!!
Je stejně dobrá,že ti ještě chce spát v kočáře.(To mně Anetka už vylízala,takže to nebylo bezpečný:-()
Ta voda v Jevišovicích byla opravdu slaná,ale do očí neštípala,takže to Anetce ani nám nevadilo.Jedeme plavat zase za 14dní.Any o ničem jiném nemluví.
Dík za info o novém kurzu v TR,ale ráno mě do bazénu nikdo nedostane.My jezdíme navečer,po bazéně se nadlábnem a pak hurá domů do postele.(Minule jsem ani nevěděla jak a všichni spali...)

Dnes odpo.k nám přijede bratránek se ženou a dcerkou,tak se holky na zahradě aspoň vyřádí v písku a na tříkolkách.Leze sluníčko,tak snad tam bude i teplo:)
Dopol.jsem byla u kámošky-dělala mi tmavý melírek,tak jsem na jaro připravená-hihi.No,ještě mi chybí jarní botky atd.
Ve čtvrtek jedu se ségrou a děckama do Brna na výlet,tak třeba něco pořídíme.
(Školu mám až za týden,měla bych se učit...)

Lelo,tak ani o Velikonocích jsi své tajemství neprozradila rodině???????
Vidím,že klíče mají v oblibě všechny děti:)
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Úterý Asha,Kuba04Mára06,KáťaBára2/11 29.3.2005 12:56
*Re: Úterý Míša*Tom*Any 29.3.2005 13:47
**Ahoj Vlaďka26/Ondra04,Káťa06,Thea14 29.3.2005 15:38

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.