| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Skoro dvojčata - děti krátce po sobě

29.3.2005 13:37:33 Gasha

Po pauze

TAk se opět hlásím po krátké pauze. Měli jsme návštěvu ze zahraničí a pak Velikonoce ;o)

Pobyt v porodnici
Já nemám moc veselý zážitek s odloučením, když jsem byla v porodnici. Jela jsem v sobotu na vyvolání. Malý šel k babičce. Byl mu čerstvý rok. Jelikož jsem roidla 50 km od místa bydliště a v té době jsme byli nepojízdní, nebylo tedy možné, aby za mnou někdo na návštěvu dojížděl. Natož manžel, který si vzal ošetřování a celý týden byl s Vítkem doma. V místě, kde jsem byla v porodnici chodí prvorodičky domů po 6 dnech a vícerodičky po 5 dnech. Takže nám to vycházelo na čtvrtek. Jelikož měla malá žloutenku, nemohly jsme domů ve čtvrtek, tak za mnou alespoň manžel přijel i s Vítkem, který jakožto malé dítě neměl na návštěvu nárok. Bohužel. Ale stejně jsme ho na chvíli poprašovali, abych ho viděla. Vítek se mě bál, plakal, nechtěl ke mně. Popravdě jsem to čekala. Já na roce byla na týden v nemocnici (na operaci) a pak jsem k mamce také nechtěla. Ale i tak se mi spustily slzy. Bylo mi to strašně líto. Doma už to bylo v pohodě. Všichni mě uklidňovali, že to bylo tím, že jsem nasmrádlá nemocnicí, vypadám malounko jinak, jsem v nemocničním oblečení. Prostě veliká změna.

A co se týče lásky mezi nimi, tak Vítek Amálku pusinkoval také od začátku. Nikdy nežárlil. A tomu jsem moooc ráda.

Skluzavka
Janino, já si myslím, že je lepší ta malá. Stačí jim, jsou spokojeni. Hlavně to nejmenší může jezdit od začátku (co se na ni dostane) samo a dostane se na ní v poho. Mým dětem je: Amálce 1 a 3/4 roku a Vítkovi 2 a 3/4 roku. Klouzačku mají od Vánoc 2004 a není den, kdy by na ní nejezdili (bez přehánění - opravdu denně).
SMOBY ne!

Nejlepší období
Sarko, tak to jsme na tom opačně. Já jsem se těšila u obou dětí na to, až budou lumpačit a chodit. Nějak mě neberou ležáci. Tedy, mám je ráda, to jo. Ale raději s dětmi blbnu, když už jsou větší. Prostě rošťáci. A to teď ti moji jsou.

Myslím, že mezi nimi už je jen malounký rozdíl v motorice, ale jinak už jsou to opravdu dvojčátka (dvojvaječná). Samozřejmě ještě velikostní rozdíl (nepatrný).

Foto z 25.12.2004
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Po pauze Gasha 29.3.2005 13:37

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.