| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Úřední okénko - OČR, nemocenská

7.10.2019 19:04:19 Sklizen Ruzova

Zkrácený úvazek a OČR

Syn je stále nemocný, týden školky, dva týdny doma. Loni nastoupil do školky a prakticky neustále je nemocný, letos odchodil týden v září, pak zase doma, min týden odchodil a opět jsme doma. Už loni jsem si zkrátila úvazek na poloviční, pracuji na směny, vychází to tak dvě týdně, vždy šlo si směnu vyměnit a dodělat ji jindy. Nyní ale máme podstav, chybí lidi, není to moc jak vyměnit, už jsou vsichni naštvaní, že chci zase menit smenu, nehodlam to uz poslouchat, nikdo mi dite nepohlida, proto uvažuji o OČR, nikdy jsem ho neměla, jak je placeno jsem četla, ale jak je to s polovičním úvazkem? Týdně mám pracovní dobu stanovenou na 18.25 hod, v reálu dvě směny 11.5 hod, měsíčně tedy polovinu plného úvazku. OČR by se počítalo jako polovina 7,5 směny? Tedy 3.75 hod krát 9 dní? Takhle se u nás počítá dovolená napr. Nikdy jsem neměla OČR ani PN, tak se možná ptám hloupě, ale chci tomu rozumět. Děkuji
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Téma: Zkrácený úvazek a OČR Sklizen Ruzova 7.10.2019 19:4
*Re: Zkrácený úvazek a OČR libik 7.10.2019 19:38
*Re: Zkrácený úvazek a OČR ...neviditelná... 8.10.2019 15:57

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.