| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Jarnilky 2004

27.3.2005 20:04:01 Dooly.

Re: Lyže

Ajo,to horský sluníčko je sviňa:-) Ty ses teda měla! Dobře,že vám to tak vyšlo.Jsi ale energická,když se ti chce ještě do bazíku a pracovat.Já bych asi jen odpočívala.Nebo žrala jako dnes celý den,...
Napiš mi adresu a já Ti ho klidně pošlu.Můžu si vyzvednout nový.

Nyko,ty už asi koukáš na Superstar?No jo,měla jsem přijít dřív..Když mám konečně manžu doma,tak jsme hráli piškvorky,koukali na zprávy a přitom jsem obarvila 4 vajíčka(pro děti mám čokoládová lízátka ve tvaru zajíce.)Nikoho stejně nechci pouštět.Až bude Viky spinkat,padnu k telce.-)Já miiiluju pohádky.:-)))
Odpoledne jsme byli u manžovo babičky a já jí snědla půlku beráka:-( Bylo tu celý den moc krásně a sluníčko.
Změna času - Viky ho ani nezaznamenal,protože ho náhodou vzbudil manža když přišel ráno v 5:35 z práce.Postaru to bylo 4:35,ale říkala jsem si,že už ho tedy nechám vzhůru,protože normálně vstával v 6:00.Sice byl trošku rozmrzelý,asi čekal,že ho nechám ještě spinkat.Ale v 8:45 šel zase spát na 2 hoďky a pak od 13 do 13:45 a odpo už jsem ho držela v bdělém stavu do obvyklých 18:30 a kupodivu to bylo v poho.Bylo to taky tou návštěvou,v kočárku nebo doma by jistě ještě usnul.Takže doufám,že tím jsme se definitivně srovnali na nový čas.

Mějte se krásně.
Papa,Dooly

Zítra večer asi taky nebudu,spíš út.nebo st.Ale v út jen do Forsytů.




Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Lyže A-J-A 27.3.2005 19:52
*Re: Lyže Nykolka,Naty 04/04,Ráďa05/09 27.3.2005 19:54
*Re: Lyže Dooly. 27.3.2005 20:4
*Re: Lyže Dooly. 27.3.2005 20:6
*Re: Lyže Dooly. 27.3.2005 20:6

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.