| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Ústí nad Labem

Ahojky všicí,

hlásíme se po delší odmlce - já nějak přestala stíhat. Tento týden se všechno nakupilo. Sotva jsem stačila Vlasince a Kosince poslat sms-ku.

Předevčírem jsme byly s Verunkou skoro na celý den v Teplicích u kamarádky, která má o 3 týdny starší holčičku Lucinku... Holky se vidí každý týden, tak už si docela zvykly - ležely spolu v ohrádce, "půjčovaly" si hračky a klábosily :-). Fakt sranda. No a maminky si skvěle pokecaly :-))).

Klári, omlouvám se, že jsem Ti neodpověděla na mailík ohledně ZOO. Je od Tebe hezké, že jsi myslela i na mě, ale já bych stejně nemohla. Chtěla jsem napsat ještě včera ráno (ve čtvrtek to fakt nešlo - jen, co jsme dorazili z Teplic, jeli jsme koupit dáreček k narozeninám manželově mamince, pak jsme jí popřáli a poklábosili, potom jsem se věnovala Verunce a šla na kutě), ale psala jsem to dvakrát a při odesílání se mi pokaždé objevilo "Stránku nelze zobrazit", z čehož vždycky šílím! Po zbytek dne byla Verunka nějaká nervózní, tak jsem se k napsání ani nedostala... Jo: a když jsem vkládala fotky, taky mi to tak 20x spadlo!!! Musela jsem v sobě najít spoustu trpělivosti :-). Tak ještě jednou promiň, snad se nezlobíš a budu s Vámi moct jít příště.

Sněhul - nádherná kuchyň!!! To my máme takovou obyč, protože u nás v baráku jseou z každé strany dveře a malé místnůstky, tak bych se ani takhle vyřádit nemohla :-). Fakt se povedla - závidím!

Míšo, koupelna je fajn, v jednoduchosti je krása a myslím, že si v ní skvěle zarelaxuješ. Nám v koupelně spadla zídka a ještě jsme nesehnali zedníka, co to dělal (pro jistotu nebere telefony) - hrůza se na to koukat... Ta modrá dlažba je fakt pěkná, není to taková ta studená...

Vlasinko - těším se, až se sejdeme, ale vůbec nevím, jak Tě poznám :-)))??? Miminečko je nádherný, už je to pořádnej človíček - hned jsem se šla podívat do Verunčina alba a "zavzpomínat". Ještě to mám v živé paměti, protože to bylo moje nejkrásnější období - takové natěšené a tajemné z toho, co mě bude čekat... :-))) A neboj, s miminkem se naučíš manipulovat. Já jsem se toho nikdy nebála, jinak bych se zbytečně stresovala. Bude to v pohodě, uvidíš... Držím palečky, aby mimi vyrostlo do krásy! Jo: a Ty nám tedy neprozradíš pohlaví nebo jen jména :-)? Ty jsi ale tajnůstkářka :-).

Delli - vítám Tě mezi námi, ačkoliv jsem tu taky spíš "nováček". Jmenuju se Ála a mám skoro 6-měsíční Verunku. Jsem ze Skřivánku. Jak se má Honzíček?

Eli a Vlastí, přišly fotky od Kosinky, mám je dát do alba? A do jakého? Můžu to rozdělit do všech třech, jestli chcete...
Vlastí, užij si návštěvu.

Jinak: fotky ze ZOO jsou milé (všem Vám to moc sluší - Severko, jsi strašně moc podobné jedné mé známé ze Skřivánku, pokud to nejsi Ty :-))! Doufám, že příště budeme moci vyrazit s Vámi.

Všem Vám přeji krásný prodloužený víkend a veselé Velikonoce. My tedy Velikonoce nijak moc neslavíme, ani výzdobu jsem tentokrát nedělala - já ani manžel na to nejsme, tak až bude Verunka větší...

Mějte se moc hezky.

Pa, ÁLA.
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Ahojky všicí, Ála+Verča(10/04)+Domča(06/06) 26.3.2005 12:54
*Re: Ahojky všicí, Klára s Matějem 26.3.2005 13:19
**Re: Ahojky všicí, Klára s Matějem 26.3.2005 13:24

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.