| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Ostatní problémy trávicího traktu

14.2.2019 21:07:11 Jojona

Re: Potravinové intolerance - testy

Dcera nemuze mleko a nektere vyrobky a ja po 35 uz taky nektere nemuze a stale ubyva tech, co muzu. Dceri je 15 a od 1 roku do asi 3 let jsem zapisovala jeji jidelnicek a z toho usuzovala, co muze delat problem. A pak vylucovaci metodou a pokusy na ni se to bezpecne ujasnilo. Treba se uakazalo, ze nemuze cervene barvivo v potravinach :-) A nejak podrobneji jsem to neresila a proste ma jidla (jogurt, mleko, smetany, jofurty), ktere nikdy nemuze. Pak ma nektere mlecne vyrobky, ktere muze obcas, kdyz je jinak v ohode a pak zase dalsi skupinu, kterou muze normalne. Pred nastupem do skolky, to ale na prokazani nestacilo a skolka se odmitala zabyvat dietou, pokud nebude mit papir od doktora. Tak jsem tenkrat jeli nekam do Prahy do nemocnice, kde dostavala pit laktozu a pak dychala do nejake trubicky. Vsechno reagovalo netradicne a a spatne ji bylo az druhy den a to velmi. Da se s tim zit.
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Téma: Potravinové intolerance - testy torey 16.7.2015 22:43
*Re: Potravinové intolerance - testy Barbs 17.7.2015 8:32
*Re: Potravinové intolerance - testy Epepe 17.7.2015 18:24
**Re: Potravinové intolerance - testy Lada2 17.7.2015 20:35
*Re: Potravinové intolerance - testy Jojona 14.2.2019 21:7

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.