| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Televizní pořady

5.4.2018 17:56:12 ...j.a.s...

Re: Lucka - život a jak ho žít

Renko, zas ta holka měla docela snahu, i když sem tam působila nesympaticky. Matka taky působila, že jí to není jedno. Ale té holky mi bylo líto víc. I když nasekala hodně chyb, tak se snažila a pořád byla hodně mladá. To říkala i ta psycholožka, že jí chybí někdo, kdo by jí víc podpořil. Chudák, jak se s tím vším plácala sama. U té matky mi přišlo nefér, jak odmítla tu terapii a celkově mi přišlo, že se pořád jen litovala a říkala, jak to bylo těžký a jak to nepřebolelo, místo, aby ukázala nějakou snahu. Sice ten dokument natáčel hlavně tu holku, ale ta matka tam celou dobu říká jen to samé... já, já, já... a co ta holka, co má závažné psychické problémy.
Fakt mi té holky bylo líto, jak se v tom plácala, ale snažila se. Asi to pro ni fakt muselo být dost těžký, jestli měla tolik sourozenců a měla za ně zodpovědnost, kterou evidentně neunesla. A když ji neunesla, tak matinka řeší hlavně sebe? Přišlo mi, že o té holce mnohem líp mluvila ta její psycholožka. A že se jí snažila co nejvíc podpořit, ale byla jediná. Možná to může být chyba střihu celého dokumentu, ale ta psycholožka tam řekla hodně moc o té holce a o tom, jak na všechno je chudák sama.
Matka je taky jen člověk, takže asi nemůže milovat dítě, které jí nějak výrazně ublížilo... ale tady holka padne na dno a matka nejvíc řeší sebe... a pak, proč to tak dopadlo, když prý holka měla všechno... A kde je nějaký nadhled? Vždyť té holce bylo kolik? Patnáct když padla do drog? Nemyslím si, že děcko z fungující rodiny začne jen tak bez jakéhokoliv problémů fetovat... Ta holka mi nepřišla natolik mimo, když se snažila... pak teda asi začaly sílit ty její psychické problémy, ale to už asi byl vliv těch drog. A celkově těch neřešených problémů.
Odpovědět
Průběh diskuze (11 názorů)
Téma: TV dokument Lucka - život a jak ho žít neznámá 4.4.2018 15:11
*Re: Lucka - život a jak ho žít pa Pí 4.4.2018 17:0
**Re: Lucka - život a jak ho žít SleepWell 4.4.2018 20:24
***Re: Lucka - život a jak ho žít ...neviditelná... 4.4.2018 22:27
***Re: Lucka - život a jak ho žít rišulka 4.4.2018 23:23
***Re: Lucka - život a jak ho žít neznámá 5.4.2018 8:16
****Re: Lucka - život a jak ho žít Renka + 3 5.4.2018 13:26
*****Re: Lucka - život a jak ho žít ...j.a.s... 5.4.2018 17:56
**Re: Lucka - život a jak ho žít Marika Letní 4.4.2018 23:13
**Re: Lucka - život a jak ho žít Matka Kortti 6.4.2018 11:0
***Re: Lucka - život a jak ho žít matka25 8.4.2018 20:39

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.