| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Cestování letadlem

20.3.2018 14:03:23 bublinka.m

Re: Jak sbalit prirucni zavazadlo, anebo 20h cesty s miminem.

Jo, tak nejak s tim pocitam. Pleny, ubrousky, tepla deka, protoze posledne nechteli nikomu deku pujcit, malej bude mit zavesnou postylku, nekolik poslednich letu mi mrzl nos, tak mu dam teply dupacky, cepku, rukavice. Jidlo, vlhceny ubrousky, atd..
K obcanstvi. Ja to mela opravdu rychle i pres ambasadu, pani hned druhy den poslala do Prahy vsechny dokumenty, tam mu behem par dni, dali obcanstvi a pak pani z Prahy vse odeslala do Brna, tam dostal rodny list behem 28 dni.
Ja potrebovala, overeny superlegalizaci rodny list ze zeme narozeni, ktery jsem jim doma prelozila, nastesti nechteli ofiko prekladatele. Dal chteli muj rodny list, oddaci list. A vyplnit asi 5 dokumentu, ktery mi pani poslala do emailu. Jo jeste chtela kopie maho a manzelova pasu.
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Téma: Jak sbalit příruční zavazadlo aneb 20 ho... bublinka.m 20.3.2018 12:43
*Re: Jak sbalit prirucni zavazadlo, ane... ...neviditelná... 20.3.2018 13:43
**Re: Jak sbalit prirucni zavazadlo, a... bublinka.m 20.3.2018 14:3
***Re: Jak sbalit prirucni zavazadlo,... ...neviditelná... 20.3.2018 14:11
****Re: Jak sbalit prirucni zavazadl... bublinka.m 20.3.2018 14:37
*Re: Jak sbalit prirucni zavazadlo, ane... Rose,2růžičky,1kvítek-01,07,12 20.3.2018 16:50
*Re: Jak sbalit prirucni zavazadlo, ane... sally 21.3.2018 3:0
**Re: Jak sbalit prirucni zavazadlo, a... bublinka.m 21.3.2018 13:54

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.