| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Cestování v zahraničí

24.2.2018 13:26:33 Vítr z hor

Re: Disneyland v Paříži

Byla jsem s peti nebo sestiletkami, uz nevim. Od otviracky do zaviracky. Byli jsme s kamarady, kteri nam pomohli organizovat cas - rezervovat nektere atrakce, poradili, kam driv, neprosvihli jsme pruvody atd. Je to silene, ale detem se to zrejme strasne libilo. Clovek proste musi prepnout do rezimu "jsem tu, aby se deti pobavily, a kdyz uz jsem sem vlezla a stalo to tolik penez, pokusim se jim to nepokazit".

Ale ponorka kapitana Nema a Peter Pan se libili i mne, pak nejaka pohadkova plavba, pohadky z vlacku take nebyly spatne. Pirati z Karibiku meli nejakou momentalni zastavu, ktera nas uveznila v podzemi asi na pul hodiny, ale docela ok. Nakonec jsem se to pokousela brat sportovne, coz mi nevyslo akorat u slonu Dumbo - normalni labute, jen teda usati sloni, ale stalo se na to hodinu (!). Jenze pro deti to byl, jak se pak ukazalo, nejvetsi zazitek ~8~

Jidlo nic moc, neco jsme meli, pak palacinky u stanku, neco v nejake restauraci, na zaver sendvice.
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Téma: Disneyland v Paříži Dari79 24.2.2018 11:38
*Re: Disneyland v Paříži ...neviditelná... 24.2.2018 12:49
*Re: Disneyland v Paříži kambala pláááckááá 24.2.2018 13:23
*Re: Disneyland v Paříži Vítr z hor 24.2.2018 13:26
*Re: Disneyland v Paříži Louisa Z. 24.2.2018 15:30
*Re: Disneyland v Paříži Ráchel, 3 děti 25.2.2018 19:57
**Re: Disneyland v Paříži Ráchel, 3 děti 25.2.2018 19:59

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.