| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Cestování v zahraničí

11.1.2018 13:07:31 Kristain

Re: Thajsko - v březnu. Doporučíte kam ?

Co si pamatuji, měli jsme jen snídaně a po zbytek jsme se starvovali sami. Je tam fakt spousta možností, pouličních stánků, restaurací, na ulicích dělají vynikající palačinky. Pamatuji si, že čím obyčejnější stánek na ulici, tím lepší jídlo. Taky jsem po těch třech týdnech měla šílený absťák po bramborách, nudle a rýže mi lezly ušima :-)na druhou stranu už tehdy tam byly pizzerie, mekáč, takže v tomto ohledu strádat děti nebudou, my jsme tenkrát chtěli jíst to jejich echt jídlo.
Známí jezdí touto dobou na Phuket každý rok na 3 týdny, mají svůj oblíbený hotel, ale taky se stravují různě. Je to tam levné. Ani oblečení jsem moc nevezla, dokoupila jsem si na místě. Všude jsou také prádelny, kde prádlo za pár peněz vyperou...doufám, že ti někdo napíše aktuálnější info než já ~:-D
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Téma: Thajsko v březnu Jenda00 11.1.2018 10:40
*Re: Thajsko - v březnu. Doporučíte kam... Kristain 11.1.2018 10:49
**Re: Thajsko - v březnu. Doporučíte k... Jenda00 11.1.2018 11:15
***Re: Thajsko - v březnu. Doporučíte... Kristain 11.1.2018 13:7
*Re: Thajsko - v březnu. Doporučíte kam... ...neviditelná... 12.1.2018 8:25
*Re: Thajsko - v březnu. Doporučíte kam... ...neviditelná... 12.1.2018 8:28
*Re: Thajsko - v březnu. Doporučíte kam... Kristain 12.1.2018 9:30

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.