| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Ostatní : Vlasy

4.9.2017 10:33:47 Otylka

Po kondicionéru padají vlasy

Ahoj! Loňský/letošní rok byl náročný pracovně, rodinně. Na podzim mi začaly hodně padat vlasy, původně jsem měla jedny z nejhustších, jaké kdy holička viděla (dle jejích slov), teď jich mám tak půlku. Všechny sponky mi padají.
Koupila jsem si speciální šampon, jedla nějaké přípravky, v rodině se to zlepšilo, vlasy se stabilizovaly a teď jsem zjistila, že mi padají extrémně po použití kondicionéru. Umyju si hlavu šamponem, propláchnu, vypadne pár vlasů. Dám si kondicionér (zkusila jsem prostřídat Head and Shoulders za jiné dva typy), propláchnu a v ruce mi zůstávají chumáče. Udělala jsem pokus, nepoužila kondicionér, vypadlo jen pár vlasů ... ale zase žádná krása, nejsou tak hladké, upravené.
Taky se někomu něco podobného stalo? A který kondicionér byl pak bezproblémový? Nějaký tip, čím to je?
Odpovědět
Průběh diskuze (9 názorů)
Téma: Po kondicionéru padají vlasy Otylka 4.9.2017 10:33
*Re: Po kondicionéru padají vlasy Fren 4.9.2017 10:42
*Re: Po kondicionéru padají vlasy Len 4.9.2017 10:46
*Re: Po kondicionéru padají vlasy Li. 4.9.2017 10:50
*Re: Po kondicionéru padají vlasy Gabi444 4.9.2017 11:28
*Re: Po kondicionéru padají vlasy perko 4.9.2017 15:14
*Re: Po kondicionéru padají vlasy ...neviditelná... 4.9.2017 20:46
**Re: Po kondicionéru padají vlasy ...neviditelná... 4.9.2017 21:15
***Re: Po kondicionéru padají vlasy Otylka 5.9.2017 9:35

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.