| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jesle

3.5.2017 20:42:32 Petra Antošová

Re: Jesličky

Dobrý den,jesličky přpravují dětátka na vstup do velké školky,aby to měla snadnější,byla sociálně zadaptovaná a měla lehce vstřebané návyky.Já sama provozuji sokromou miniškoličku již 12 let o počtu cca 8 dětí a na všechny ,které pak odcházejí do klasických jsem velice pyšná:-),jak se vprůběhu docházky vypracovaly.Od zbavení plenek,stolování,oblékání po získání vědomostí,rozšíření slovní zásoby až po socializaci.Mamnky co potřebují do práce nebo dávají dítka do jesliček ,školek,mají výčitky,že je odkládají...Naopak! maminky dáváte svým miláčkům možnost užívat si s kamarády,prostor naučit se spousty věcí,dovedností,být rozverné,veselé,přesto být opečovávané ,pod laskavým milujícím,ale zároven profesionálním dohledem.Dejte na doporučení od vašich znmých,kamarádů.kdo dítě v určitém zařízení měl...To je záruka kvality...Upřímně ,jelikož je omezená kapacita školiček,i já přijímám dítka ,která dostanou na mě doporučení a jsem pyšná ,že se vracejí rodiče s mladšími sourozenci.Maminky nebojte se své dítko svěřit jinému ,zažente obavy a dopřejte jim zábavu,smích ...at vy můžete vklidu vykonávat svou práci:-))
Pokud byste měly nějaký dotaz .klidně se ptejte...z důvodu reklamy nemohu napsat své web stránky,ale měla jsem potřebu sdělit vám svuj názor...sama jsem mamkou 3 dětí,i když již větších~:-D
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Jesličky Pajus01 7.3.2017 13:50
*Re: Jesličky Petra Antošová 3.5.2017 20:42

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.