| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Hypospadie - rozštěp močové trubice

7.12.2016 11:11:41 Jola

Re: připravujeme se na operaci hypospadie Brno

Dobrý den, Mám čtyřletého syna s hypospádií. První operaci prodělal v roce a půl, Po operaci ležel na JIPu přikurtovaný, den po operaci jsme šli na normální pokoj, přikurtovaný ležel dva týdny, pak mu sundali obvaz, vyčůral se a jeli jsme domů. Po operaci měl jen cévku v píďovi. Bohužel po čase se objevila píštěl. Teď jsme tři týdny po druhé operaci. Tentokrát měl vývod břichem.Jakmile nás pustili z JIPu na normální pokoj, tak jsme syna začly posazovat, pak si i stoupnul a chodil. Tři dny po operaci nás pustili s vývodem domů, na noc jsem ho přivazovala k lůžku po dobu dvou týdnů. Pak kontrola v FKHK.No a teď jsme pět dní po kontrole a dnes ráno jsem zjistila, že čůrá kudy nemá :-( No, takže já jdu volat do nemocnice co nás čeká dál :-(
Je tu někdo kdo má těch operací víc??? Já vím, že je to asi normální, ale prostě mě to dnes překvapilo, že se to tak rychle pokazilo :-( Ještě ani nenastoupil zpět do školky a už vím, že nás to čeká znovu .... potřetí :-(
S nemocnicí v HK jsem spokojená, pan doktor i sestřičky jsou milé, rádi pomůžou, vše vysvětlí. Se synem jsem byla po celou dobu pobytu na pokoji.
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
připravujeme se na operaci hypospadie Br... MarketaM 16.9.2016 20:35
*Re: připravujeme se na operaci hypospa... Jola 7.12.2016 11:11
**Re: připravujeme se na operaci hypos... LenkaMad 7.12.2016 13:22

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.