| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Společenské hry

15.11.2016 9:12:01 macčí,Matyáš04,Richard08

Re: Hra Krycí jména - zkušenosti

Koupila jsem nedávno pro děti 8 a 12 let.

Pro tento věk je to dá hrát jen za asistence dospělé osoby. U mladšího dítěte je to spíš nad jeho síly, starší má poruchu porozumění takže to hrajeme spíš na tom nižším lvl. Sami by to hrát asi nemohli vůbec.

Každopádně ta hra je vynikající, dá se to hrát na různých úrovních od menších dětí tak od těch 10 let - tam se ten dospělák docela nadře ,až po partu dospělých a tam si dokážu dost dobře představit,že po nějakém menším množství alkoholu to musí být neskutečná švanda.

Kluky to i přes veškeré obtíže baví zatím nejvíc ze všech komunikačních her, které jsem zatím pořídila (Dixit, poslední slovo, scrabble ap.)Hrajeme ve třech a na postu velitele jednotky se střídáme, hrajeme max tři kola. Dobré je,že v tomto malém množství jde prakticky jen o spolupráci, není tu ten moment,že jeden prohraje jako u jiných her. Takže odpadá zklamání z prohry a nutnost motivace zklamaného jedince k další hře.Pravidla hry nejsou složitá na pochopení. A velitel si docela provětrá hlavu, osobně si myslím,že mám dost slušné komunikační schopnosti a bohatou slovní zásobu ,ale už dlouho jsem se tak nezapotila jako při této hře.
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Téma: Hra Krycí jména sarmi 14.11.2016 20:3
*Re: Hra Krycí jména - zkušenosti Liškodlak 14.11.2016 21:1
**Re: Hra Krycí jména - zkušenosti Yuki 00,03,07 14.11.2016 21:11
*Re: Hra Krycí jména - zkušenosti Stáňa * 14.11.2016 21:28
*Re: Hra Krycí jména - zkušenosti kambala pláááckááá 14.11.2016 22:52
*Re: Hra Krycí jména - zkušenosti macčí,Matyáš04,Richard08 15.11.2016 9:12
*Re: Hra Krycí jména - zkušenosti Gábi_Smolíková 15.11.2016 10:24

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.