| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Kojení

14.8.2016 20:46:45 tomato

Ukončení kojení

Hezký večer.
Rozhodla jsem se ukončit kojení dcerky(je jí už 2,5 roku).Byla závislačka,každou situaci kdy se rozzlobila řešila uklidňováním u prsa,uspávání ve dne i v noci se také bez kojení neobešlo + další xkrát buzení v noci.Nikdy nepřijala lahvičku,takže ani nebyla zvyklá,že by dostala mléko do něčeho jiného,čaj pila od malinka z hrníčku.Před dvěma dny jsem tedy nakojila odpoledne na spaní naposled.Večer jsem si začernila bradavky a řekla dcerce,že mám bolest a že mlíčko nebude.Chudáček se mnou ještě soucítila~s~a sama řekla,že nevadí,že budeme dělat rády rády:-).Noc tedy nebyla nic moc,byla vzteklá i ze spaní,kopala,ale aspoň nebrečela.
A teď k tématu:-).Před pár dny jsem začala užívat homeopatika ricinus comunis 30CH,teď 3x denně.Semtam si dám hrnek šalvějového nebo mátového čaje a omezila jsem tekutiny.První den byla prsa hodně bolestivá,mám těsnější prádlo,chladila jsem a večer jsem rozmasírovala prsa ve sprše a odstříkala trochu mléka,opravdu minimum.Dnes už jsou prsa o malilinko měkčí,stále tedy dost nalitá,když mě o ně dcera zavadí,bolí,ale jinak můžu fungovat úplně normálně.Žádné zatvrdliny nejsou.Dnes jsem neměla potřebu ani odsříkat.Dělám to tak správně?To mléko se postupně vytratí?Dál tedy beru ta homeopatika.Mám hrůzu z nějakého zánětu.
Odpovědět
Průběh diskuze (9 názorů)
Téma: Ukončení kojení tomato 14.8.2016 20:46
*Re: Ukončení kojení ...neviditelná... 14.8.2016 20:48
**Re: Ukončení kojení Bberi 14.8.2016 20:48
*Re: Ukončení kojení Saamajna 14.8.2016 21:58
**Re: Ukončení kojení tomato 14.8.2016 22:27
*Re: Ukončení kojení Drop 15.8.2016 7:31
**Re: Ukončení kojení Hrozinka 15.8.2016 7:54
**Re: Ukončení kojení ...neviditelná... 15.8.2016 7:56
**Re: Ukončení kojení tomato 15.8.2016 14:26

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.