| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Cestování v zahraničí

19.5.2016 17:12:35 Ivka (dva kluci)

Re: Norsko obytným vozem - nocování, trajekty

Závidím ~;)
Byli jsme takto loni a doufám, že ne naposled. Pro mě to byla dovolená snů ~s~
Nocovat můžeš v Norsku kdekoli na veřejném prostranství tuším 100m od nejbližších budov. Mimo města(těm jsme se záměrně vyhýbali) to opravdu nebyl problém. I tam, kde jsou silnice úzké, bývají "odpočívadla" často i s lavičkami a umývárnou. Takže je to spíš o tom, jestli spíš u silnice v kopřivách, nebo na romantickém plácku u jezera. Já jsem načetla na netu cestopisy a deníky jiných lidí, kde často uvádějí i souřadnice pěkných míst na přespání. Doporučuju např. http://www.caravan24.cz. Měli jsme pak na námi zvolené trase vyznačená tato doporučená místa, často jsme je ani nevyužili a našli si svá.
Trajekty přes moře jsme měli koupené předem, byly za nižší cenu. Místní trajekty přes fjordy jezdí kyvadlově pořád, platí se většinou až na lodi.
Pokud bys chtěla něco konkrétního, napiš mi na mail.
Užijte si to~;((!
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Téma: Norsko obytným vozem - nocování, trajekt... Arka 19.5.2016 8:18
*Re: Norsko obytným vozem - nocování, t... withep 19.5.2016 10:29
*Re: Norsko obytným vozem - nocování, t... Vranice 19.5.2016 10:30
*Re: Norsko obytným vozem - nocování, t... Eudo 19.5.2016 11:17
*Re: Norsko obytným vozem - nocování, t... Ivka (dva kluci) 19.5.2016 17:12

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.