| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Kuchyně

7.2.2016 10:01:39 Liliana

Re: Varná deska

Měla jsem skleněnou z bílého mléčného skla tuším že značka byla Baumatic.

Jako není to špatné, přijde mi lepší než nerez, ten se čistí mnohem hůř. To sklo se čistí dle mého poměrně dobře. Ovšem samozřejmě na plynu toho ulpívá a připaluje se dost, takže obecně - čistí se stejně blbě jako všechny jiné plynové desky.

Měla jsem takovou tu s těmi "samostatnými" 4mi kruhy, přijde mi to lepší a elegantnější než to klasické "zadrátování"
design podobný tomuto, jen knoflíky byly z boku, což mi přijde lepší, ale i tak se nejhůř zanášejí a nejblběji čistí
http://www.alin-eshop.cz/plynova-varna-deska-indesit-ipg-640-s-wh?utm_source=Zbozi.cz&utm_medium=Aktivita-zakaznika&utm_campaign=zbozi#lightbox

teď mám indukci a neměnila bych v žádném případě, na údržbu lahoda pohoda.

Ale tu plynovou jsme měla asi 15 let a nemyslím že by mně něčím štvala nebo nějak extra zatěžovala co do údržby, prostě plyn no.
Odpovědět
Průběh diskuze (9 názorů)
Téma: Varná deska Danielaton 6.2.2016 22:23
*Re: Varná deska kája+dva 6.2.2016 22:49
*Re: Varná deska Fren 6.2.2016 23:5
*Re: Varná deska Vítr z hor 7.2.2016 5:41
**Re: Varná deska Danielaton 7.2.2016 9:13
***Re: Varná deska Markéta.. 7.2.2016 10:29
***Re: Varná deska Fren 7.2.2016 14:8
*Re: Varná deska Liliana 7.2.2016 10:1
*Re: Varná deska Půlka psa 7.2.2016 12:27

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.