| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Péče o zuby

21.10.2015 12:29:37 Emilie x.

Bělení zubů

Holky ahoj,

prosím vás, nemáte s tím někdo zkušenost? Má lékařka (velmi šikovná, důvěřovala jsem jí) mi doporučila domácí bělení (podle otisku zubů se udělaly takové měkké otisky, do kterých se aplikuje malé množství gelu a to se nasadí na noc. CCa 14 dní se to má na zoubky dávat.
Včera jsem poprvé vyzkoušela. Už teď se mi zdá, že mám zoubky bělejší. Ale překvapilo mě, že na dvou, možná třech zoubkách jsou takové bílé flíčky. Doktorka mi odepsala (na můj dotaz ráno), že když nezmizí do cca 15h., ať ji zavolám a domluvíme kontrolu. Mě to ale trochu vyděsilo. Věřím, že gel zuby opravdu vybělí, už teď vypadají bělejší, ale mám strach, aby se to třeba nezhoršilo dalším bělením.
Prosím, jak to vlastně je? Když vybělíte zuby, tak se po letech stejně dostanou do původního odstínu? A jaké máte zkušenosti s domácím bělením (myslím tento typ - co se dělá na nosiče od Mudr.). Není to zrovna nejlevnější.
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Téma: Bělení zubů Emilie x. 21.10.2015 12:29
*Re: Bělení zubů - gel od MUDr. v domác... Eva + Klárka2/07 21.10.2015 12:33
*Re: Bělení zubů - gel od MUDr. v domác... Pole levandulové 21.10.2015 12:36
**Re: Bělení zubů - gel od MUDr. v dom... Emilie x. 21.10.2015 12:47
***Re: Bělení zubů - gel od MUDr. v d... Julie 21.10.2015 12:53
***Re: Bělení zubů - gel od MUDr. v d... Pole levandulové 21.10.2015 13:20
****Re: Bělení zubů - gel od MUDr. v... Emilie x. 21.10.2015 13:41

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.