| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Ostatní kožní problémy

29.6.2015 13:03:45 10.5AničkaJ.16

Dysplastická znaménka na těle

Hezký den,:-)
nyní jsem si četla příspěvky zde ohledně znamének, také bych se chtěla zeptat. Nesetkal jste se někdo s tím -ať už z vlastní zkušenosti- nebo v okolí, že jste měli tzv. dysplastické znaménko? Já mám na těle několik těch tmavých, plochých (jsou malé), nepozoruji na nich nic zvláštního, nicméně můj doktor, kterému velmi důvěřuji a je odborník na toto v nemocnici, mě na podzim objednal na vyříznutí a když čtu zprávu, tak tam mám napsáno, že jeví známky dysplásie. Tak mám z toho nepříjemný pocit.
Já četla, že jsou to riziková znaménka a že se buď sledují, nebo se zvolí rovnou vyříznutí a tím by měl být problém vyřešen. Přesto jsem ale nervozní. Když mé oko spočinulo na diagnoze: "Melanocytová znaménka trupu", tak jsem myslela, že mě omyjou, s tímto termínem jsem se setkala prvně. Až potom jsem se dočetla, že se jedná jen o typ znamének /ale hlídat třeba jsou/.
Moc by mě zajímalo, jak se to řešilo u vás a jak dopadla histologie. ~;((
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Téma: Dysplastická znaménka na těle 10.5AničkaJ.16 29.6.2015 13:3
*Re: Dysplastická znaménka na těle dd 29.6.2015 23:31

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.