| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Cestování letadlem

12.2.2003 12:12:16 Radkaj - holčička, 27.11.01

Re: Cestování na Mauricius

Milá Jano,

z osobní - několikanásobné - zkušenosti musím říct, že Air France je opravdu společnost působící velmi nezorganizovaně a zmatečně - kdy především při cestování s dětmi není o co stát. Na druhou stranu musím předeslat, že jsem typ co se nedá, manžel mě vždycky posílá, ať se jdu "hádat" já. Basinet jsme měli také až po vyhádání, během letu (do té doby mi ho všude odsouhlasovali, až v letadle mi řekli, že ho prostě nemají) po menší scéně, kdy představa, že v narvaném letadle budu držet malou 8 hodin na ruce mě, mírně řečeno, dostala do varu. Pak ho "najednou" měli - takže pouze neochota, lenost. (Mimochodem po návratu jsem si u Air France v Praze stěžovala na odd. reklamací, kdy mě řekli, že se mi vyjádří - a do dnešního dne jsem samozřejmě neobdržela ani "trhni si nohou". Toliko o Air France.)

Nevím, jestli si ten basinet někdy viděla, je to "postýlka" zavěšená nad hlavami cizích lidí - z nějakého mě nepochopitelného důvodu jsme nedostali ty místa my, aby se nám naše vlastní dítě bibmalo nad našimi hlavami. Výměnu, kterým jsme oněm chudákům nabídli odmítla paní u okénka, takže - protože jsme byli 2 plus starší syn jsem se na trhání pro změnu zašprajcla já. Ten basinet je opravdu pouze pro úplně malá mimi, která se moc nehýbou, protože jinak - ale to i tak - bych musela trnout, že se malá pohne a spadne na podlahu. Při zpáteční cestě, kdy bylo poloprázdno jsem ho již nevyžadovala (samozřejmě, že mi ho nikdo nenabídl...), a lehla jsem si s malou na celou prostřední řadu 4 sedaček.

Jen pro porovnání - British Airways jsou na malé děti upozorněny předem, takže nástup do letadla oznamují s předností pro malé pasažéry, kdy se můžeš v klidu usadit, většinou v první řadě, takže máš spoustu místa a i lehátko pro děti je tam řešeno formou "autosedačky", kde máš dítě připoutané a připevněné před sebou, takže i když si zdřímnete, můžeš být v klidu a pořád na něj vidíš.
Co se týče plen a dětské stravy tam - moc bych se na to nespoléhala. Určitě máte v hotelu minimálně polopenzi, protože možnost stravování v místě je až na velká města relativně špatný. Resorty jsou většinou mimo. Obchody jsou zásobované také většinou jen základními potravinami, pravda je, že jsme se po nějakých supermarketech ani moc nedívali...
Ale jinak je tam fakt krásně, chceme se tam určitě vrátit ještě jednou, super moře, určitě šnorchlujte, nebo jestli se potápíte... i mimi bych trošku vycáchala, určitě mu/jí to neuškodí.
Přeji šťastnou cestu, připrav si pevné nervy, buď připravená k "útoku" a nedej se!!! Pak se to i s těma "Francouzema" dá... Budu držet palce!!!
Ahoj,
Radka
Odpovědět
Průběh diskuze (9 názorů)
Cestování na Mauricius Jana & Tobi 7.1.2003 10:35
*Re: Cestování na Mauricius Radkaj - holčička, 27.11.01 2.2.2003 21:53
**Re: Cestování na Mauricius Jana & Tobiáš - 6 měsíců 8.2.2003 21:23
***Re: Cestování na Mauricius Mana, Alex 7m 9.2.2003 21:12
***Re: Cestování na Mauricius Radkaj - holčička, 27.11.01 12.2.2003 12:12
***Re: Cestování na Mauricius Radkaj - holčička, 27.11.01 26.3.2003 11:52
**Re: Cestování na Mauricius Anina 18.3.2003 17:49
***Re: Cestování na Mauricius Radkaj - holčička, 27.11.01 18.3.2003 21:5
****Re: Cestování na Mauricius Julie, Annabelle 15. mesicu 19.3.2003 2:10

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.