| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Nedoslýchavost

25.5.2014 22:25:05 Vivik,Jiří 94,Vít 04

Tak to jsem já

Zdravím Vás. Úplně náhodou jsem našla nějaký odkaz a hodilo mě to na Rodinu. kdysi jsem sem chodila do diskuze podle narození, ale nějak teď není čas. A koukám, diskuze o nedoslýchavosti, tak to se sem asi občas podívám...:-)-
Jinak, já jsem autorkou oněch stránek:
www.2ouska.websnadno.cz
Ohledně příspěvku pro těžkou sluchovou vadu mi naposled psal pan Musílek z Widexu:

Dobrý den,pokud jste si vše zjišťovala, pak asi budete mít bohužel pravdu. Vím, že chybou prosté úřednice VZP se tento problém před lety objevil a v éře počítačů nelze vzít tento omyl zpět. To je opravdu zarážející. Také ale vím, že někteří lékaři to tak nechtěli nechat a vyžádali si posudek revizního lékaře ZP a s pomocí něj se k „standardnímu“ limitu 2x 5.800 Kč dostali. ZP uznala chybu a zvýšený limit přiznala. To už je ale několik měsíců zpět a je možná, že ZP už tak vstřícná není. Na stole vlády je další zákon, který už měl být platný od 1.1.2014, ale výpadek vlády vše prodloužil. Po 20 letech by se měly změnit příspěvky na sluchadlo – sice pouze kosmeticky, ale mělo by to tak být.

Petr Musílek

Zatím ale ke změně zákona stále nedošlo..... Takže asi útok na ZP a použití toho, že kdosi udělal v zákoně chybu.... Některé chyby jsou vážně ve svém důsledku fatální.
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Tak to jsem já Vivik,Jiří 94,Vít 04 25.5.2014 22:25

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.