| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Tvrdnutí bříška

7.2.2014 9:33:43 lenka nováková, mimi

Re: 37tt a tvrdnutí břicha


Ahoj, píši svou zkušenost s tvrdnutím bříška snad nekomu inf.pomůžou/ uklidní, ale samozřejmě každá jsme jiná a každá prožívá tehotenství jinak.Jedná se o mé první tehotenství. Těhotenství probíhá téměř bez problémů- jediné co mě trápí skoro od začátku je "nepříjemné"a bolestivé tvrdnutí břicha. Několikrát za těhotenství jsem navštívila svou Dr. i gyn.pohotovost, kde jsem si připadala víc jak doma:-), vždy bez otvírání a zkracování čípku.
Břicho mi začlo tvrdnout od 16tt, DR.ordinován Magnosolw 1x/de24hod + klid. Břicho tvrdlo stále i 30x za den, bez zkracování a otvírání= dráždivá děloha. Ve 30tt do 34tt hospitalizace pro bolestivé, časté tvrdnutí-na monitoru kontrakce i po 5minutách (síla kontrakce až 80:-)) bez otvírání.Nyní 37tt bolestivé tvrdnutí stále a 30x za den-nyní už to neřeším, kdybych rodila tak už je prý mimi OK, ale dobře vím jak dokáže tvrdnutí znepříjemnit tehotenství.Snad si to vynahradím po narození miminka:-)...
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
37tt a tvrdnutí břicha agáta 30.8.2010 19:33
*Re: 37tt a tvrdnutí břicha agáta 24.9.2010 12:26
*Re: 37tt a tvrdnutí břicha Habina 3.11.2011 10:34
**Re: 37tt a tvrdnutí břicha Habina 3.11.2011 10:37
***Re: 37tt a tvrdnutí břicha lenka nováková, mimi 7.2.2014 9:33

(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.