| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Lyžování

23.1.2014 18:10:24 H a n k a

Re: Lyžování v Kaprunu

... tak když nikdo neodpovídá, zkusím já - ale asi ti moc nepomůžu, na Kaprun jezdím už spoustu let, ale vždycky na podzim nebo na jaře, takže jsem tam nikdy neviděla Maiskogelbahn v akci...
Na Kaprun se opravdu normálně dá vyjet to spodní lano na skipas jen jednou denně, mě nikdy nenapadlo přejíždět v průběhu dne do Zell am See - tam to je na celý den. Pokud byste si něco třeba zapomněli v autě a chtěli si pro to dojet, lze se domluvit s obsluhou a oni tě pustí pak mimo ten turniket /my to tak jednou udělali, když si kluk nechal v autě rukavice a my si toho všimli až v lanovce/.
Nevím, jak staré máš dítě a jak je na tom s lyžařským umem - my tam s dětmi jezdili bez problémů asi od jejich 5 let, to už ale všechny lyžovaly dobře, sjezdovky jsou tam i pro začátečníky, úplně nahoře je i takový malý krátký vleček s mírným svahem, dolů, pokud by to dítko nezvládalo, se dá sjet zase kabinou.
Nemá smysl jezdit nahoru, když je velký mráz a vítr, to je pak asi lepší zůstat v Zell am See nebo na tom Maiskogelu, tam to ale, jak jsem psala výše, neznám.
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Téma: Lyžování v Kaprunu Tizi 23.1.2014 10:59
*Re: Lyžování v Kaprunu H a n k a 23.1.2014 18:10
**Re: Lyžování v Kaprunu Tizi 23.1.2014 22:30

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.