| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Vyšívání

4.1.2014 16:30:27 Zlatka S.

Re: Předtisky na vyšívání Řemelková

Dobrýden,s předtisky od p.Řemelkové mám již letité zkušenosti.K mé velké spokojenosti,jsou krásné a jdou dobře po vyšití vyprat,nic zvláštního nepoužívám,mám jich již opravdu hodně,neumím si představit sedět večer u televize a nemít v ruce vyšívání/jako nyní kdy jsem se zapoměla zásobit,musím okamžitě napravit/ jen je škoda že ti mladí vyšívané věci nechtějí že je to nemoderní ale tu útulnost a krásu našich maminek a babiček už nevidí,tak to kumuluju v komodě a kdo ví až odejdu kde to skončí.V mém věku už as tím počítám.Mám radost že takto postižených je nás víc.A p.Řemelkové jdu ihned psát objednávku,vždy je rychlá a ochotná. Zlatka S.~o~
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Téma: Předtisky na vyšívání Řemelková Kopretina černá 20.2.2011 8:39
*Re: Předtisky na vyšívání Řemelková Kopretina černá 20.2.2011 10:8
*Re: Předtisky na vyšívání Řemelková Milada Krasňáková 15.7.2011 14:41
*Re: Předtisky na vyšívání Řemelková Ľudmila 8.4.2012 21:27
*Re: Předtisky na vyšívání Řemelková Zlatka S. 4.1.2014 16:30

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.