| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Cestování letadlem

24.9.2013 7:56:57 Lúthien

Re: Zkušenost s vrácením ceny letenky při pojištění storna letenky

No, já ti nechci kazit iluze, ale:
- storno letenky je na závažné zdravotní důvody - tj. neočekáváná nemoc, úraz atd...
- doktor napíše omluvenku - mnooo.. já mám zkušenost, že pojiš´tovna nechce jenom "papír" od doktora, ale také třeba vystavení nemocenky - tedy důkaz, že dotyčný opravdu nemůže letět a prokazatelně v době odletu je nemocen ! Tedy marodí a to oficiálně.
- pokud s vámi letí příbuzná, vztahuje se pojištění na její letenku, ne tvou nebo tvého dítěte - to je ale logické, nezlob se...

Píšu ze zkušenosti - v zaměstnání objednávám a pojišťuji letenky velmi často - hlavně u téhle pojiš´tovny, protože věř mi, má ještě zdaleka nejlepší podmínky.

Takže máte tyto varianty:
1. letíš sama s dítětem a známá si požádá pojišťovnu o vrácení peněz - doporučuji ale nastoupit na nemocenku, jinak hrozí, že pojišťovna neuzná důvod
2. poletí místo ní někdo jiný a zaplatí se pouze poplatek za změnu jména na letence - pokud je možné !
3. nepoletí nikdo, ale počítej s tím, že tvoje letenky propadnou - nejsi-li v přímém příbuzenském stavu s nemocným, je mi líto.

A rada pro příště - žádná pojiš´tovna nepojistí letenky pro případ, že někdo si rozmyslí cestu, nechce se mu nebo že někdo ze známých onemocněl... dovedeš si představit, jak by asi dopadli ?
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Téma: Vrácení ceny letenky při pojištění storn... louda 23.9.2013 20:7
*Re: Zkušenost s vrácením ceny letenky ... Inka 23.9.2013 20:12
*Re: Zkušenost s vrácením ceny letenky ... sextánka 23.9.2013 22:48
*Re: Zkušenost s vrácením ceny letenky ... LaDa_A (2 deti) 24.9.2013 0:35
*Re: Zkušenost s vrácením ceny letenky ... Lúthien 24.9.2013 7:56

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.