| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Psychologové a psychiatři

21.9.2013 9:02:21 yettynka

Re: Psychiatrické léčebny -uzavřená oddělení a přesun na otevřená

Jinak mám zkušenost i s kámošem, který byl na oddělení polouzavřeném(předpokládám, že se to tak jmenovalo), jednalo se o ochrannou léčbu, detaily, proč tam byl, popisovat nechci, nicméně i tam byla péče vynikající. Žádná hrůza, výše zmiňovaná v dotyčných diskusích, na které jsem narazila. Dopoledne měli skupinky, poté ergoterapii, měl možnost navštěvovat tělocvičnu, návštěvy od dvou do pěti, možnost chodit po areálu od jedné do pěti - pouze s omezením, že se každou hodinu musí jít nahlásit. Vycházky třikrát týdně(tj. může opustit areál, tuším že to měl od dvanácti do šesti). Jednou týdně volno 23 hodin - tj. mohl vypadnout domů přes noc. Jednou za měsíc tři dny volna. I po páté hodině si mohli jít zapálit ven, ale jen do zahrádky - oplocení kolem daného pavilonu, nikoli do areálu. Ale mohli navštěvovat koncerty, které léčebna pořádala, tj. jednou týdně se mohli jít zašít na koncert, který byl třeba od šesti do osmi hodin...Prostě suma sumárum, zas tak špatně se tam neměli....Ale je fakt, že já jsem uzavřené oddělení nazažila, neznám nikoho z uzavřeného oddělení...takže moje zážitky a co mi kde kdo popsal za zážitky - ryze pozitivní.
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Téma: Psychiatrické léčebny - uzavřená oddělen... yettynka 21.9.2013 8:52
*Re: Psychiatrické léčebny -uzavřená od... yettynka 21.9.2013 9:2
**Re: Psychiatrické léčebny -uzavřená ... Líza 21.9.2013 9:13
***Re: Psychiatrické léčebny -uzavřen... Lassiesevrací 21.9.2013 9:22
****Re: Psychiatrické léčebny -uzavř... Lassiesevrací 21.9.2013 9:23
*Re: Psychiatrické léčebny -uzavřená od... Chrysantéma 21.9.2013 15:28
*Katastrofální zkušenost - PL Opava Lada5 22.9.2013 8:58
**Re: Katastrofální zkušenost - PL Opa... Kateřina 23.5.2014 11:52

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.