| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : srpen 2005

13.4.2013 14:17:09 krupice.

Re: ahoj

Ahoj holky,

Šárko, to je docela horor, co popisuješ. Dnešní doba je celkově uspěchaná, připadá mi, že pořád něco "řešíme", někde kvůli něčemu lítáme a když se k tomu ještě přidá starost o rodiče, je toho až až.

Já mám konečně lepší období. V březnu jsem nastoupila do práce na 6 hodin, což se oproti těm 9 hodinám (včetně pauzy na oběd), který jsem tam strávila mezi mateřskýma, zdá jako sranda. Můžu pracovat vkuse bez oběda, dokonce už i pracovní doba je víc pružná. Kdy přijdu, podle toho odejdu, nebo si můžu napracovat a vybrat jindy. Před nástupem do práce mě konečně po 3 měsících přestaly bolet klouby. Už jsem nevěřila, že se někdy ještě vyspím bez toho, abych se bála otočit. Na reumatologii jsem byla, podle doktora se o žádnou reumatoidní artritidu nejedná a udělal mi podrobnější krevní testy. Prý si myslí, že to má souvislost s těmi mými opakujícími se záněty dutin a virózami. Testy nic neukázaly, takže mi doporučil na ještě podrobnější vyšetření na imunologii -což mi už předtím doporučili na ORL, ale obvodní doktorka mě naposlala....Mno, jelikož jsem celou zimu lítala po doktorech, už se mi fakt nikam nechce a tak jsem se na to prozatím vykašlala. Omezila jsem to na prevence - gynda, zubař a tak, což jsem zase pro jiný problémy nestíhala.

Taky mi trochu dělá starost mamka. Jak na podzim umřel táta, připadá mi, že nějak zestárla. Ona má ještě problém s parkinsovým třesem - zatím se jí tedy jenom klepe ruka. Chodí po doktorech, ale nic moc jí nepomáhá. Taky pořád vyřizujeme její prodej a koupi bytu. Je to na dlouho. Prodej už je na katastru a čeká se na vyřízení. Mezitím zase domlouváme smlouvu na koupi, každý víkend něco u mamky vyklízíme a pod. Stěhovat se bude zřejmě v květnu, takže letos se asi na chalupu dostaneme až v létě.

Mno a samozřejmě řeším prázdniny. Já mám jenom 4 týdny dovolené a i tak to bude trochu problém se s ostatními v práci domluvit. Děti mají 9 týdnů volna. Do Rumunska holt letos nepojedu, pojede s nimi jenom Dan, ale to je zase jenom týden. Přemýšleli jsem, že bychom je tam 1-2 týdny nechali s babičkou, ale moc se mi do toho nechce...Dandu bych tam klidně nechala, ale Patrik je ještě malej a ani jeden se nedomluví. I tak se bojím, jak bude snášet, až pojedou jenom s tátou. Nakonec možná přiveze Dan tchýni na týden až dva k nám. Do jeslí se mi Patrika dávat nechci. To bude zase prázdninový provoz s jinýma tetama a už takhle míváme ráno problém ho tam dostat. Mno a ještě se nabídla ségra, která bydlí kousek od naší chalupy, že by mi je týden až dva pohlídala...Jenomže ségra má 5 dětí (3 manželovy děti v péči) a už takhle toho má plný kecky. Mno, tak babo raď ~d~

Aspoň, že už to počasí je konečně lepší! Zítra se chystáme na Matějskou~:-D No a teď pojedu k mamce vyklidit sklípek, tak pošlu děti s Danem. Jdu ho vzbudit~;)
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Je mi moc smutno... Petinka24, Tomík02/Vojtíšek05 2.1.2013 11:35
*Re: Je mi moc smutno... Šárka, Anička 30.8.05 17.1.2013 20:46
**Re: Je mi moc smutno... krupice. 28.2.2013 22:28
***ahoj Pavlýsek+ Ríša 4.3.2013 13:34
****Re: ahoj Pavlýsek+ Ríša 4.3.2013 13:38
*****Re: ahoj Šárka, Anička 30.8.05 7.4.2013 10:21
******Re: ahoj krupice. 13.4.2013 14:17

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.