| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Nosní mandle

22.2.2013 21:59:04 Vráninka/Adam04/Nela06

Re: adenotomie pomocí shaveru

Syn (8 let) byl loni v červnu v Thomayerově nemocnici na odstranění nosní mandle. Vybrala jsem tuto nemocnici právě z důvodu shaveru, který tam používají.
V den nástupu (den před operací) nám řekli, že je přístoj rozbitý, takže budou operovat klasicky, nakonec ho ale stihli opravit.
Bohužel bylo ten den naplánováno sedm adetonomií, syn byl nejstarší, takže šel na řadu jako poslední, až v půl jedné.. Obvyklé to asi nebylo, protože i personál se divil, prý operují max. 4 děti denně.
Po operaci nastaly komplikace, syn měl silné krvácení (které jsem právě z důvodu shaveru neočekávala), z nosu krvácel až do večera, krev plival, pak i dvakrát zvracel natrávenou krev (dvě plné emitky :-().. Byl problém ho i několik hodin po operaci probudit.. Přes celou noc mu pak podávali infuze, ráno byl schopný vstát a něco vypít, dopoledne byl už stabilizovaný a pustili nás tedy domů.
Mandle prý byla veliká a plná infektů, proto nejspíš to krvácení. Sestřičky byly moc fajn, operující lékař i anestezioložka mě přišli inormovat hned po operaci, což bylo příjemné. Večer se byl lékař na syna několikrát podívat, jen mi od něj chyběly podrobnější informace a nějaké uklidnění, že se tyto situace stávají..člověk když vidí ty ostatní děti odcházet v pohodě domů a tomu mému pořád teče krev z nosu a jen spí a dozví se jen, že je to "normální", tak nic moc pocit..
Ale pak již žádné potíže nebyly, i chroniké rýmy a záněty středního ucha zmizely..takže v konečném důsledku spokojenost..
Odpovědět
Průběh diskuze (9 názorů)
Téma: Adenotomie pomocí shaveru mimija 22.2.2013 8:22
*Re: adenotomie pomocí shaveru ff 22.2.2013 8:55
**Re: adenotomie pomocí shaveru mimija 22.2.2013 9:2
*Re: adenotomie pomocí shaveru culík +1 22.2.2013 10:44
**Re: adenotomie pomocí shaveru mimija 22.2.2013 13:34
***Re: adenotomie pomocí shaveru Vráninka/Adam04/Nela06 22.2.2013 21:59
****Re: adenotomie pomocí shaveru mimija 23.2.2013 7:42
*****Re: adenotomie pomocí shaveru TaJ 23.2.2013 11:52
******Re: adenotomie pomocí shaver... mimija 23.2.2013 17:53

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.