| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Maminky v Severní Americe - Kanada

16.1.2013 21:44:41 Xeni

Re: Hezký nový rok všem.

Ahoj holky, taky jen tak nakukuju po delsi dobe a taky preji vsem krasny novy rok 2013.

Tedka jsou seat saly Lufthansa, KLM, Jet airways, LOT.

Byly do pondelka 14/1/13, ale snad to prodlouzili do 23/1.

My letame s KLM, loni s Jet Airways, driv s British Airways a manzel byl s Finnair.
S BA uz nepoletim, protoze s 3 detma na prestup aby mel clovek aspon 4 hod a to jeste v behu. Finnair ma pry strasne maly sedadla a misto na nohy, s tema manzel uz nechce, ale mozna bude muset, pac maji na high season nejlevnejsi letenky. Jet Airways z Toronta luxus, dostatek prostoru, kam se hrabe BA nebo KLM, ale na ceste zpet kulturni sok. Pristupovali jsme do letadla co uz letelo z Mumbaje nekolik hodin. Asi jako kdyz vstoupite v ZOO do pavilonu opic, ale za nejakou dobu si clovek zvykne.
KLM se zmenilo k horsimu oproti kdysi, ale ted meli seat sale a dobry ceny.
Jet Airways mel bohuzel ceny dvojnasobny oproti lonsku a KLM, jinak bych ten puch i prezila. Deti si uzivaly her a filmu na dotykovych obrazovkach asi 3x vetsich nez KLM. Tam nam posledni roky obrazovky vubec nefungovaly a ani sedadla nesly sklopit, tak si deti holt vezmou tablety.

LOT ma pry novy letadla, ale manzel se s nima boji, no a ja se bojim s Air France, protoze jim spadlo letadlo a navic jsou pry desne arogantni, horsi nez byvala CSA.

S KLM se ted budu hadat, protoze mi zamitli basinet, ze mala je uz velka, pritom az poletime tak ji bude 1.5 roku a je standard, zadny extra obr.

My si vybirame podle ceny a prestupu. Ted s KLM budu mit na prestup 2 hodiny, coz je ok. Kdyz jsem byla tehotna, tak jsem cekala 6 hodin v Amsterodamu s 2 detma a to bylo celkem desny. S Jet Airways je to taky ke 2 hodinam pres Brusel, clovek vystoupi bezi s detma a u gate uz vsichni cekaji a pokracuje se v letu.

S manzelem jsme premysleli o stop overu, ale nemeli jsme naladu vubec nekam chodit a neco si prohlizet. Ja cestuju s detma vetsinou sama a citim se vzdycky pri priletu jak zombie. Asi si kazdy musi vybrat podle toho co mu vyhovuje.
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Hezký nový rok všem. Sam01 3.1.2013 12:23
*Re: Hezký nový rok všem. *Yitka* 4.1.2013 16:56
**Re: Hezký nový rok všem. yxh 15.1.2013 23:52
***Re: Hezký nový rok všem. Xeni 16.1.2013 21:44
*Re: Hezký nový rok všem. yxh 24.2.2013 5:8

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.