| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Maminky v Severní Americe - Kanada

15.10.2012 4:17:55 Xeni

Re: pro Xeni

Ahoj Minko, jestli chces dalsi princeznu a nejde to, tak se objednej k p. Haklovi. Bydli v Patku u Podebrad. Navsteva neni moc draha. My se pokouseli o 3 dite asi 2.5 roku nic. Vsude jsem cetla, ze to je obezitou. Zasla jsem k nemu, protoze jsem tam chtela dotahnout manzela kvuli kolenu a protoze mi nic nebylo, tak jsem rekla, ze nemuzu otehotnet. Tak sice se divil, ze chci treti dite v teto dobe, ale sahl na me a rekl, ze mam zablokovany vajecnik. Tak na nem chvilku drzel ruku, ptal se jestli citim teplo. Rekl, ze obezita nema s neplodnosti nic spolecneho a ze obezita je zpusobena jidlem - svinstvem. Nektery tela reaguji ze hubeni a pak onemocni na rakovinu a jina toxiny zaizolujou v sadle. Byla jsem u nej jedinkrat a otehotnela na druhy pokus :-) a mela jsem 134 kg. Tehotenstvim jsem nepribrala ani tuk, citila jsem se skvele, porod byl asi nejlepsi z tech vsech, pac jsem necekala jak blba az zacnou bolesti, ale nechala jsem si dat epidural hned na zacatku, takze kdyz mi rekli, ze mam silne kotrakce, tak jsem si cetla noviny. Akorat jsem nemohla v porodnici pri porodu spat jako ostatni, tak jsem byla utahana, pac jsem rodila celkem 22 hodin a byla jsem cela otlacena, pac jsem zvykla na memory foam :-) a tu nemocnicni luzka fakt nemaj. S vekem se neboj, ja otehotnela a porodila ve 40 a muj manzel je o 11 let starsi, akorat ze na to nevypada :-). Nase svedkyne a kmotra nasich deti mela prvni dite ve 45, porod bez problemu i kojila snad 2 roky, holka je krasna a zdrava. Kdyz jsem v porodnici u prvniho ditete rekla ve svych 32, ze uz jsem starsi matka coz mi rikali v CR a proto mam zvysene riziko vad, tak se na me divali jako bych spadla z Gurunu a ptali se odkud jsem. No a je fakt, ze kdyz jsem otehotnela tak muj gynekolog puvodem Ital nadsen nebyl a hned na prvni navsteve na me vysypal procenta poskozeni ditete kdyz uvidel ze mi je 40, kdyz pak ale vysly vysledky krve snad na 26, tak se uklidnil a ze pry je vsechno v pohode.

Karifido, muj manzel cesky humor nechape. Snazila jsem se aby se dival na S tebou me bavi svet, ale nesmal se. Oni ty filmy prekladaji i trosku jinak a jinak to vyzni. Treba kdyz se divam na nejaky Shark tale, Over the Hedge, nebo jakykoliv cartoon pro deti a dospele, tak se vic nasmeju v originalni verzi a to proto, ze tu ziju a vim o co jde. Ono je tam hodne veci dvousmyslnych. Taky u ceskych filmu nebo z drivejsich komedii i zahranicnich italskych, francouzskych zjistuju, ze se tomu uz nejak nesmeju. Cemu se ale vzdkycky zasmeju jsou komedie z doby cenzury a totace a Simek s Grosmanem a jejich strycek Baloun, ale musi to byt podany Simkem. Jednou jsem si objednala celou serii cetl to Krampol a nebylo to ono. Stejne jako kdyz Louis de Funese nemluvi Filipovsky, tak uz to taky neni ono.
Manzel se mi taky pokusil vnutit jeho humor z doby kdy byl pubertak, ale taky narazil, pac tam byl rozdil nejen v tom, ze jsme kazdy vyrostli v jine kulture, jinem prostredi a jeste navic v jine generaci :-).
Odpovědět
Průběh diskuze (9 názorů)
Film Karifida 8.10.2012 17:28
*Re: Film Sugar+3 9.10.2012 2:43
**Re: Film Karifida 10.10.2012 6:0
***pro Xeni Minka+Sabi 11/05+Sebi 4/11 12.10.2012 17:2
****Re: pro Xeni Xeni 15.10.2012 4:17
*****Re: pro Xeni Karifida 15.10.2012 17:3
*****nase skola Xeni 29.11.2012 1:42
******Re: nase skola Xeni 29.11.2012 1:43
*******Nový rok Rélka 30.12.2012 20:26

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.