| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : prosinec 2007

3.10.2012 10:39:06 Annaka

Re: predcasny zapis?

Děkuju za gratulace, cítila jsem se na holčičku, takže překvapení to bylo veliké ~:-D. Ale jsem ráda, že má tatínek spojence a už o něm přestávám mluvit jako o holčičce ~t~.
Shanti, naše děti oficiálně předškoláci nejsou, takže k zápisu nemusí. Ale pokud bys tam chtěla jít, tak víc informací by ti měli dát ve školce, určitě to umějí lépe posoudit, než my maminky ~;). Já jsem také jednu dobu uvažovala, jestli nedat Kristýnku dřív. To když mi před letošním zápisem (to měla čerstvé 4 roky) ve školce řekli, že je dál, než někteří předškoláci a že by mohla jít do školy klidně hned. Ale jak píše Ješťa o sociální stránce, tak to je přesně její případ, je o dost napřed v matematice a jiných věcech, ale nedokáže např. pozdravit paní učitelku, je dost stydlivá a bojácná a taky je drobnější. Ve třídě klidně může být zářijové dítě s odkladem (takže 8 let) a to už je neskutečný rozdíl! Jinak malá se do školy moc těší, šla by hned ~:-D
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
predcasny zapis? Rybka24 23.9.2012 22:12
*Re: predcasny zapis? Annaka 29.9.2012 20:40
**Re: predcasny zapis? Edysha 30.9.2012 14:17
***Re: predcasny zapis? shantule,Terka 12/07+Péťa10/11 2.10.2012 9:28
****Re: predcasny zapis? Ješťa+3 3.10.2012 9:52
*****Re: predcasny zapis? Annaka 3.10.2012 10:39
*Re: predcasny zapis? Edysha 30.9.2012 14:20

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.