| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Maminky v Severní Americe - Kanada

15.9.2012 1:44:23 Xeni

Re: Autumn hash!

Ahoj holky,
ja kdyz prijedu do Cech, tak pozoruju i stonky rajcat v ranni rose, vite ze maji zlaty chlupy a s rosou na slunicku se to nadherne trpyti. Ja se doma budu rozplyvat i nad trpyticim se sterkem v kolejisti a snopama na polich, asi tak.

Loonete, moje sestra byla na dovolene v tzv. ceske Kanade a musim rict, ze fotka co svara udelal byla snad stejna jako nase, kdyz jsme byli u Grundy lake. Ja tu taky vidim ohromny krasny stromy, ale proste rodice mi chybi a i kdybych bydlela v nejkrasnejsi zemi na svete, tak mi bude furt neco ci nekdo chybet. Nekomu staci na zmenu rok i mene, nekdo potrebuje 10 - 20 let a nekdo si nikdy nezvykne. Vim, ze tohle je domov mych deti, ze to tak citi, ale bohuzel ja tu sem porad na jakesi permanentni navsteve s otevrenou zpatecni letenkou. Ale je docela mozne, ze to tu jednou zabalime, vratime se do Cech, a treba prijde krute procitnuti, ze vsechno uz je jinak. Uz ted v lete mi to tam pripadalo jine, sokovalo me kdyz mi kamaradky vypravely o drogach na stredni a sikane na zakladnich skolach a pod. Mladi rodice mi prisli dost bezohledni, namysleni, ze by se treba deti mely na houpackach stridat nebo pockat az na ne prijde rada, ze by nekdo rekl s dovolenim pred tim nez do cloveka vrazi. Vidim to, citim to a je mi z toho neveselo.

Jinak je tedy pravda, ze v Torontu u jezera to vypada jako u more a kdyz tam jsou plachetnice, nebo v Harbour frontu jsou vyhlidkove plavby lodi, tak je to hezke.
Kazdodenni navstevy nasi popelnice rodinama racoonu jsou taky vzruso. Co uz neni vzruso jsou placeni property tax, utilities a treba ted nam zacala tect strecha, takze kdyz na me padaji deseti tisicove faktury, tak mam z toho nespave noci az vredy a brani mi to kochat se prirodou. Ale az Maruska povyroste a pujde do full day Kindergarten, ktera tu do te doby bude a ja pujdu do prace, tak snad bude lip.

Pak teda musim rict, ze se vylozene kocham pocasim. Vubec by mi nevadilo, kdyby to takhle zustalo. My tu stejne snih nemivame a mraz, vichr a ledovy dest bych si klidne odpustila. Navic bych si usetrila stresy, kdy se deti vztekaji a odmitaji se narvat do oteplovacek. A taky mam daleko min pradla. Taky je fakt, ze co nemusim cekat 20 - 30 min na zastavce busu za jakehokoliv pocasi, ale sednu do auta a dojedu si, i kdyz ne teda vsude, jen po znamych trasach, tak je svet hned ruzovejsi.

Zdeni co se tyce vareni, tak me hrozne chutnalo sushi, ale co jsem se prihlasila v Praze na kurz vyroby v jedne restauraci a naucila jsem se ho delat, tak uz mi vubec nechutna ~o~ ani jsem nevyuzila akcni nabidky sushi ryze ~a~.
Objevila jsem ale bean sprouts, to jsem drive neznala a nevarila a restovany s hromadou vselijaky zeleniny s trochou teryaki omacky, posypany sezamovyma seminkama s par kapkama sezamovyho oleje, je to teda namina. Zkousela jsem to balit do tortily, ryzoveho papiru a i tak jako priloha je to fakt moc dobry.

Bohunko musim rict, ze ja mam typickyho kluka co se zajima o zbrane, kudly, vrtulniky, auta, motorky, roboty a pak mam 2 princezny, ta malinka si zatim jenom zkousi boty, ale ta vetsi se nekolikrat denne prevleka, cese, voni, maluje, pta jestli je krasna a cute. Jsem moc stastna, ze mam oboje a musim rict, ze syn by malou na rukach nosil a pro malou je synator neco jako buh, vzor, idol, aspon se tak na nej diva ~:-D hezky vikend vsem ~x~
Odpovědět
Průběh diskuze (16 názorů)
Krasny vikend yxh 8.9.2012 0:26
*Re: Krasny vikend Zdenka, dva kluci 8.9.2012 18:4
*Re: Krasny vikend Zdenka, dva kluci 8.9.2012 18:25
**Re: Krasny vikend bohunak 9.9.2012 15:9
***Re: Krasny vikend yxh 9.9.2012 15:34
***Re: Krasny vikend yxh 9.9.2012 20:55
****Re: Krasny vikend yxh 9.9.2012 20:57
*****Re: Krasny vikend bohunak 9.9.2012 21:28
******Re: Krasny vikend Zdenka, dva kluci 9.9.2012 22:52
******Re: Krasny vikend yxh 10.9.2012 16:20
*******Re: Krasny vikend bohunak 10.9.2012 22:5
********Re: Krasny vikend yxh 10.9.2012 22:28
*********Autumn hash! Zdenka, dva kluci 12.9.2012 18:29
**********Re: Autumn hash! Zdenka, dva kluci 12.9.2012 18:32
***********Re: Autumn hash! yxh 14.9.2012 22:15
************Re: Autumn hash! Xeni 15.9.2012 1:44

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.