| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Myčky nádobí

10.8.2012 10:34:34 Vítr z hor

Jaká myčka je aktuálně nejspolehlivější?

Současná myčka je v agónii, může to vzdát zítra nebo taky vydržet až do 23. prosince (moje elektrospotřebiče mají zvrácený smysl pro humor).

Mám AEG Favorit nevímkolik, s turbosušením (to se už buď nedělá nebo se tomu říká jinak), se speciálním nastavením pro nejtvrdší vodu na světě (tu máme prosím my) a hlásiče všeho možného. Naprosto mi vyhovuje, jen je to holt 14letá bába a už se sype.

Hledám za ni potenciální náhradu, abych byla připravena na případný skon. Potřebuji, aby dobře myla, dobře sušila (ten turbosušák tehdy sušil nejlíp ze všech možností na trhu, tak něco podobného) a měla nastavení pro zvlášť tvrdou vodu (to mělo jen málo přístrojů).
Další vlastnosti, jako že nepoteče, nebude se svévolně otvírat, hňahňat tablety, generovat nesmyslná chybová hlášení a podobně považuji za samozřejmost.
A taky aby to byl držák, že, tedy nejvyšší možná pravděpodobnost, že bude statečně a bezporuchově dřít dalších minimáně 10 let.
Když tu byl naposled opravář, pravil, že dnes už nic tak kvalitního, jako to, co mám, neexistuje, ale že AEG je pořád asi nejlepší varianta.

(Ano, můžu mýt nádobí v ruce, ale po měsíci ručního mytí mi tu moji drazí zaplnili žumpu, takže to vyjde sakra draho a myčka se tak za rok či dva zaplatí sama.)
Odpovědět
Průběh diskuze (9 názorů)
Téma: Jaká myčka je aktuálně nejspolehlivější? Vítr z hor 10.8.2012 10:34
*Re: Která myčka je aktuálně nejspolehl... Patejl1 10.8.2012 11:58
*Re: Která myčka je aktuálně nejspolehl... Mrej 10.8.2012 13:9
*Re: Která myčka je aktuálně nejspolehl... ...neviditelná... 10.8.2012 13:12
*Re: Která myčka je aktuálně nejspolehl... Jitka (A.7/06 + S.4/08) 10.8.2012 13:27
*Re: Která myčka je aktuálně nejspolehl... Vítr z hor 10.8.2012 15:52
**Re: Která myčka je aktuálně nejspole... zerat 10.8.2012 17:53
***Re: Která myčka je aktuálně nejspo... Feketka + 2 berušky 10.8.2012 19:35
*Re: Která myčka je aktuálně nejspolehl... Aknel 10.8.2012 15:59

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.