| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Mezi námi maminkami

12.2.2000 12:30:17 Jitka (dvě děti)

Re: Lítostivost

Milá Pavlíno,
tvůj dopis mi zní jako bych ho psala sama. Mám sice dceru teprve tříletou, ale pofňukávání a ubrečenost se u nás čas od času objevuje také. Vytáčelo mě to strašně, zejména když (podle mě), neměla proč fňukat. Někdy to vydržela celý den. Hrůza. Našla jsem ale docela dobrý způsob jak to řešit. Předně - vztek nic neřeší, naopak se fňukání jenom stupňovalo. Nám pomohlo docela prosté pochování, podržení v náručí a klidná slova. Zní to asi hrozně výchovně, ale nám skutečně nic jiného nezabírá, jinak se dostáváme do bludného okruhu (já říkám neřvi, nemáš proč a ona ječí čím dál tím víc). Nevím, jestli by to pomohlo i vaší sedmileté slečně, ale za zkoušku to stojí.

Mějte se a pevné nervy
Jitka
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Lítostivost Pavlina -dcera 7let 31.1.2000 20:47
*Re: Lítostivost Mgr. Silvie Nedvědová, DYS - centrum Praha 1.2.2000 19:15
*Re: Lítostivost Jitka (dvě děti) 12.2.2000 12:30
*Re: Lítostivost Stáňa, Ondra (6 let) 23.2.2000 11:35
*Re: Lítostivost Martina K. 2 dcery 4 a 9 let 27.2.2000 18:3

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.