| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : prosinec 2000

26.1.2005 20:28:58 Lenka,dvě děti

Re: vyvolávám příspěvky

haló,haló,jsem tady.
Dovolenou máme od 28.8. do 4.9.To asi už budeš pracovatz,viď,ale je dobře,že je to kousek,musíme domluvit,Také se těším na ty tvé prcky.Líbil se nám ten hotel také proto,že tam mají být zvířata a jízdy na koních.Děti se musí na kterém-koli pouti a kolotočích svézt na konících.Stálo nás to 8.800 pro naší rodinu pouze se snídaní.je to dost,ale byly i horší(dražší) nabídky.Včera jsem už poslala zálohu.Mělo to být zaplacený do 28.1.,jinak by nám to nerezervovali.
Na rodinku kouknu v práci,jen jestli jsi se ozvala,ale čas tam moc nemám,a ani to neriskuju.Každou chvíli mi tam někdo vleze,vrací mi zálohy(řidiči),platí mi faktury(zákazníci) a moc legální v práci si písat není.Už mi přišli i na ICQ,ale řekla jsem jim,že je to lepší než telefonování.A je to pravda.Píšu si hlavně se ségrou a občas s kámoškou.Ale jsou na mně hodní,asi mně potřebují.Mzdy tam nikdo neumí(včetně mne:-)).Číslo na ICQ mám 202-700-692,tak si mně najdi a pošli contact list.V práci mi to občas blbne,ale vždy jen na chvíli.Nevím jestli je to XP nebo,že jsme napojený v práci na internet více počítačů a vyhazujeme se.Kolikrát nemůžu ani na internet.Takže,když jdou dětičky večer spát a manžel zrovna neserfuje po inter.stránkách,tak si sednu a něco si hledám.Jsou různé změny v zákonech a tak musím študovat.Jako třeba teď ty odpočitatelný položky.A také čekám na tvou odpověď a píšu ti!
Nereagovala jsi na můj názor Verči učitelky???
Tak zatím čus-bus.
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
vyvolávám příspěvky papajana 26.1.2005 13:24
*Re: vyvolávám příspěvky Lenka,dvě děti 26.1.2005 20:28
**Krtkovi,Krtce??? papajana 27.1.2005 7:52
***Re: ICQ Lenka,dvě děti 27.1.2005 9:23

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.