| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Koloběžky, tříkolky a odrážedla

17.7.2012 14:17:33 KoproFka

Re: Koloběžka pro sedmileťáka

sarmi, na začátku prázdnin jsem kupovala pro synka (v září 7 let, 24,5 kg, 127 cm) kolobku Yedoo Wzoom.
Má to být česká koloběžka (takže kvalitní), nosnost do 100 kg. Stála mne 1990,-- Kč smontovaná, doprava až do domu.

Jako jezdí dobře, už jsme na ní jeli 3x společně poměrně velkou vzdálenost (cca 5km z kopce) a vydržela a netváří se, že by jí to nějak vadilo.

ALE - po týdnu! ježdění se prodřela zadní pneumatika i duše tak, že bylo třeba koupit novou (servismen v cykloobchodě se vyjádřil tak, že ty pneumatiky jsou čínský šmejdy!~d~) V autorizovaném servisu mi řekli, že je to proto, že má nafest utaženou zadní brzdu (je třeba ji povolit) a dělá smyky (jako občas dělá, díky té brzdě, ale nejezdí na ní 12hodin denně, aby to prodření bylo už po týdnu!)
další věc je, že stojánek se nějak kýve a nejde utáhnout + pružina, která je stojánku je z nějakého měkčího kovu, takže se očko začalo vytahovat a ona občas vypadne. Zatím je tedy mlaďas u babičky, má za úkol si na to dávat bacha a hlídat jí. Nicméně já kvasím a zřejmě příští týden naklušu do jejich autorizovaného servisu i s kolobkou a budu tam mohutně pozvedávat obočí a dožadovat se opravy!
Páč tedy v téhle kategorii je to poměrně drahá koloběžka a na to, že ji má 3 týdny už je na mě těch závad na mě nějak moc...~o~ i když jsou to prkotiny...
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Téma: Koloběžka pro sedmiletého syna sarmi 17.7.2012 10:43
*Re: Koloběžka pro sedmileťáka M_ 17.7.2012 11:24
*Re: Koloběžka pro sedmileťáka Tizi 17.7.2012 13:19
*Re: Koloběžka pro sedmileťáka KoproFka 17.7.2012 14:17

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.