| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Děti v nemocnici

11.2.2000 15:14:02 Stáňa + Ondra (6)

Re: Dítě v nemocnici

Ahoj Jano,
chci Ti potrvdit to, co psala už Radana. Ondra byl v nemocnici dvakrát (naštěstí vždy jen na pár dnů) - poprvé asi v 6ti měsících, podruhé mu bylo asi tolik, co Tvému Kubíkovi. V obou případech jsem byla v nemocnici (šlo o Thomayerovu nem. v Praze) s ním. Ani jsem nic neplatila - mám dojem, že do 6 let to hradí zdrav. pojišťovna. A pokud jsem si všimla, i v případě starších dětí tam umožňovali denní a nepříliš omezené návštěvy na oddělení.
A kamarádky kluk (stejně starý jako Ondra) byl teď nedávno na operaci kýly v Motole a tam zase umožňují, aby tam s ním byla maminka celý den (jen na moc chodila kamarádka domů).
Pro Teba to asi bude trochu komplikovanější - máš dvě děti, ale snad by se pro tento případ dalo sehnat pro druhé dítě nějaké hlídání (tatínek, babička ap.). Souhlasím s Radanou, že by bylo asi dobré se v každém případě poohlédnout po nemocnici, kde Ti buď umožní kompatní pobyt s dítětem nebo aspoň co nejméně omezený kontakt s ním.
Držím palce, ať vám vše dobře dopadne.
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Dítě v nemocnici Jana (dvě malé děti) 10.2.2000 0:29
*Re: Dítě v nemocnici Radana,2 kluci 10.2.2000 19:19
*Re: Dítě v nemocnici Stáňa + Ondra (6) 11.2.2000 15:14
*Re: Dítě v nemocnici Jana 20.2.2000 0:6

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.