| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Krční mandle

12.4.2012 9:56:06 V.B.R.M.

Oteklé krční mandle

Ahoj, nejdří moc děkuji za Vaše rady, u mé předchozí diskuse - Jak dostat do dítěte ATB. Jsem za ně moc ráda.~x~
Teď bych potřebovala ještě jeden názor. Starší dcera už je třetí týden doma ~l~ - měla jakousi virozu. Nejdřív teploty, bolavej krk a kašel. Teď je z toho řekla bych venku, ale má pořád napuchlé mandle a na omak ji prý trochu bolí. Dr. dělala výtěry - jednou byly úplně v pořádku a druhý výsledek budeme mít zítra. CRP dělala taky a to je taky v pořádku. Dneska mě ale napadlo, jestli ty mandle nemohou být nateklé od zubů. Leze ji totiž šestka v pravo dole a právě pravou mandli má nateklou docela dost. Druhá je lepší, druhej zub už je skoro venku.
Tak co si o tom myslíte? Já už jsem totiž úplně zoufalá a dcera taky. Chce jít do školky, protože jí jinak vůbec nic není. ~a~
Moc Vám děkuju~x~
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Téma: Oteklé krční mandle V.B.R.M. 12.4.2012 9:56
*Re: Oteklé krční mandle adelaide k. 12.4.2012 10:6
*Re: Oteklé krční mandle vlad. 12.4.2012 10:43
**Re: Oteklé krční mandle Balbína 12.4.2012 11:12
***Re: Oteklé krční mandle V.B.R.M. 12.4.2012 11:22
****Re: Oteklé krční mandle V.B.R.M. 12.4.2012 11:27
*****Re: Oteklé krční mandle Balbína 12.4.2012 14:24

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.