| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Úrazy

26.1.2012 17:13:04 Pája, A+A :o)

Pád na hlavu - máme jít k doktorovi?

jdu se sem poradit,protože fakt nevím~d~...
syn (6let) si v herně před vyučováním přivodil pád. spadl přímo na čelo a má tam pěknou bouli. říkal,že se mu po pádu motala hlava,ale pak to hned přešlo. nezvracel,hlava ho nebolí. jen říká,že ho bolí jen ta boule,jinak nic.
je to těžký,člověk nechce něco zanedbat ani zbytečně plašit..pokud by ho ráno hlava bolela,hned někam vyrazíme,ale takhle nevím.
jinak paní uč. mi o tom nic neřekla,ale dávala mu na to studené a nenechala ho cvičit-aspoň něco.
min. týden ho sejmul spolužák a měl bouli na hlavě vzadu pro změnu~a~ a chhvíli ležel,že se mu motala hlava. pak mu nic nebylo. by mě už z toho fakt kleplo!
každopádně je mi divné,že mi to paní uč. vůbec neoznámí~a~,že se něco takového událo.

s dcerou zkušenost mám s lehkým otřesem mozku. ale ta po tom byla divná,apatická, bílá jak stěna,malátná..trvalo to asi přes půl hod.,pak také byla normální..nezvracela,hlava jestli bolela nevím,byla malá. tak si říkám,že pokud by syn po té vypadal nějak divně,uč. by to snad poznala..

co myslíte,mám počkat do rána a pak kdyžtak jít nebo pro jistotu na pohotovost?
díky za rady!
Odpovědět
Průběh diskuze (9 názorů)
Téma: Pád na hlavu - máme jít k doktorovi? Pája, A+A :o) 26.1.2012 17:13
*Re: pád na hlavu-jít radši k dr? Balbína 26.1.2012 17:16
*Re: pád na hlavu-jít radši k dr? DaVinci 26.1.2012 17:25
*Re: pád na hlavu-jít radši k dr? Senedra 26.1.2012 17:29
*Re: pád na hlavu-jít radši k dr? Limai 26.1.2012 17:35
**Re: pád na hlavu-jít radši k dr? Pája, A+A :o) 26.1.2012 17:43
*Re: pád na hlavu-jít radši k dr? amanvireja 26.1.2012 18:44
*Re: pád na hlavu-jít radši k dr? J 26.1.2012 18:56
*Re: pád na hlavu-jít radši k dr? yogurtová a dva yogurtíci 26.1.2012 20:4

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.