| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Rakovina prsu

25.1.2012 1:26:24 Pole levandulové

Re: Kam chodíte na mamografii v Praze?

Ano, taky tam chodim a jeste dodam, ze pokud by nekdo chtel kontrolni sono z vlastni vule, tak primarka tohoto centra pracuje jednou tydne na klinice plasticke chirurgie Esthee na Prikopech. Mela jsem jakysi neurcity nalez,oznaceny za "spise benigniho charakteru", tak jsem se dost vydesila, ale pry se nemam bat a prijit za dva roky.Zrejme bezny postup, protoze totez mi rekl doktor z Bulovky, ktery dela mamoporadnu u meho gynekologa - vysetril mne pohmatem, nic nenasel a doporucil prijit az v 45 letech. Ze pry prsa odpovidaji veku i delce kojeni.
To mi prislo neprijatelne, vygooglila jsem si to Esthee a do tydne tam absolvovala sono a mamoporadnu jako samoplatce. Nakonec mi sono delala stejna doktorka, ktera vyhodnocovala ten mamograf a po velmi podrobnem sonu mne ujistila, ze tam neni nic, ze to byl jen stin od "prelozeneho" prsa. Dalsi kontrolu mam za necely rok, pripadne kdykoli pri potizich.Vyhoda v esthee je i to, ze neni potreba doporuceni od gynekologa, proste se clovek objedna, zaplati 500,- a kdyby neco nasli, poslou na mamografii uz sami. Jinak jsem musela mit doporuceni od lekare i na mamo pri samoplaceni, coz mi prijde zbytecny opruz.
Odpovědět
Průběh diskuze (12 názorů)
Téma: Kam chodíte na mamografii v Praze? Inaaa 24.1.2012 12:28
*Re: Kam chodíte na mamografii v Praze? Květulina+3 24.1.2012 12:30
*Re: Kam chodíte na mamografii v Praze? Markéta, kluci 10 a 3 24.1.2012 12:32
**Re: Kam chodíte na mamografii v Praz... Inaaa 24.1.2012 12:35
***Re: Kam chodíte na mamografii v Pr... Cesmína 24.1.2012 17:19
*Re: Kam chodíte na mamografii v Praze? štěpánkaa 24.1.2012 13:31
**Re: Kam chodíte na mamografii v Praz... krupice. 24.1.2012 15:4
***Re: Kam chodíte na mamografii v Pr... Cesmína 24.1.2012 17:20
****Re: Kam chodíte na mamografii v ... Tragika 24.1.2012 17:24
*****Re: Kam chodíte na mamografii ... ...neviditelná... 24.1.2012 19:2
******Re: Kam chodíte na mamografi... ...neviditelná... 24.1.2012 19:3
*****Re: Kam chodíte na mamografii ... Pole levandulové 25.1.2012 1:26

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.