| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Nemůžu otěhotnět

4.12.2011 8:41:30 Jája a spol.

Re: Fotky z vikendu

Ivko, ahojky,

tak to mi mluvis z duse, co se tyka vecneho rvani, ale musim rict, ze se to vyrazne zlepsilo ted kolem tech 3. narozenin. Takze je to dobry. Co se tyka toho venceni, tak pro me byl nejvetsi problem, ze coby dvoulete nikam nedosly, nedostala jsem se nekolik mesicu sama s detma do Penny nebo Lidlu, to mame tak cca 1 km. bylo to pekelny. No a to drzeni se...holky jsou dost plache a vzdycky se me venku drzely jakz takz a jsou vycepovane z doby, kdy jsem uz s brichem za nima nemohla behat. Takze je mam naucene, ze kdyz houknu-silnice nebo vetsi provoz, tak se chytaji kazda z jedne strany kocarku, protoze drzet za ruce dve deti a vezt kocarek nejde ze :D
Vse se ustali a bude lepe...je super, ze uz je mas odplinkovane, to mi vyrazne pomohlo, pul roku mit 3 deti na plenkach byla opravdu slusna magorina, jsem rada, ze je to za nami a je to par tydnu, co jsme se zbavili plinek i na noc, takze pokroky pokroky pokroky. Jsem rada, ze uz mam s nimi ty prvni tri roky nejvetsi piplacky za sebou, fakt ze jo.

Viteckovi je uz mesic, s Kacenkou mi to hrozne uletelo, clovek nic nestiha, tak i ten cas bezi nejak rychleji. Uzivej si miminko a doufam, ze manza uz se zmatoril, kdyz uz ho ted mate doma~6~ Pro nas to byl taky sok......navic Kacenka prvnich 10 tydnu proplakala do hlubokych nocnich hodin kazde odpoledne, takze to bylo opravdu narocne.

A ja hlasim uspech, dneska mame asi 3 noc, kdy Kacka spala celou noc sama~g~
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
ahojky Jája a spol. 28.11.2011 21:8
*Fotky z vikendu Jája a spol. 30.11.2011 17:2
**Re: Fotky z vikendu Ivana 2.12.2011 23:34
***Re: Fotky z vikendu Jája a spol. 4.12.2011 8:41

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.