| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Plavání a cvičení pro těhotné

7.2.2000 23:45:18 Jana, Týnka 6 měsíců

Re: Cvičení pro těhotné

Milá Renato,
chodila jsem cvičit na Zahradníkovu a pak jsem z nedostatku prostoru v tamní cvičebně (vadilo mi pokaždé se mačkat s ostatními maminkami) přešla k porodní asistentce paní Jarmile Kovaříkové. Vede cvičení s předporodními přednáškami v klubu YMCA na Kounicové (tel. k ní domů 05-44211251).
Je to zkušená porodní asistentka, přitom je mladá (má 3letého syna) a je svou prací nadšená. Pořád hledá, čím by maminky víc obohatila a co je ve světě nového. Cvičení bylo pro mně i mimi perfektní, opravdová příprava k porodu. Po každém cvičení následovala relaxace. Maminkám s obrácenou polohou dítěte dokázala p.Kovaříková jen cvičením pomoci k otočení plodu. Po každém cvičení jsme se s maminkami sesedly a povídaly si. Probíraly jsme s p.Kovaříkovou všechno možné, co si myslí o koupání v módních kyblících, co o klokankách, o různých polohách při porodu, o dokrmmování v porodnicích atd.
Po porodu nás paní Kovaříková obvolala a případně (za úhradu) navštívila a poradila. Nyní k ní chodíme s miminy, je to perfektní moct se sejít s ostatními maminkami a získat informace nebo jen tak nezávazně poklábosit.
Nejvíc jí vděčím za perfektní přednášku o kojení, to jsem jinde nezažila.
Jinak klub pro maminky na Zahradníkové se jmenuje Větrník. Slyšela jsem na něj také chválu, ale na můj vkus tam bylo příliš mnoho maminek na metr čtvereční....
Přeju Vám dobrou volbu a krásné těhotenství!
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Cvičení pro těhotné Renata Miková(6.měsíc těhotenství) 1.2.2000 16:37
*Re: Cvičení pro těhotné Iva, 8. měsíc 6.2.2000 20:26
**Cvičení pro těhotné Irena 7.2.2000 13:14
***Cvičení pro ženy Irena 9.2.2000 16:18
*Re: Cvičení pro těhotné Jana, Týnka 6 měsíců 7.2.2000 23:45
*Re: Cvičení pro těhotné Petra 22.2.2000 15:0
**Re: Cvičení pro těhotné Leona, ve 4 tydnu 10.3.2000 12:59

(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.