| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Nemůžu otěhotnět

29.10.2011 13:33:22 Elinka2

Re: Danci

Ahojda všem,
Jáji, domeček - nádhera, a dortíky taky, to muselo být radosti. Taky jsem chtěla na léto pořídit Jonkovi takový domek z plastu, ale nakonec tchán s manželem postavili na zahradě dřevěný se skluzkou a houpačkou a nakonec ho vaužíval i Toník a samozřejmě se na nem vyblbly i děti z okolí:-) Možná bych mohla dát fotku, ale už jsem úplně zapomněla jak se to dělá~e~
Danči, to mě mrzí, držela jsem pěsti a mylsela na tebe. Tak si chvíli dáte oddych a pak můžete zase zkusit. Určo to někdy vyjde. Nebuď smutná...~;(( Bude lépe.
Leni, tak jste byli marůdci, tak ať je lépe a jste zdraví. Ale teď je nemocí plno, Jonášek kašle a má rýmu a Toník taky kucká - nejvíc v noci, tak snad se do dovči vykurýrujou.
Minx, tak budete slavit, Radimek bude mít rok, to to letí...Jo a jak ses ptala, jedeme do teplých krajin - na týden do Kalifornie a na 14 dní na Havajský ostrov Oahu. Jonáškovi jsme kopili potápěčské brýle se šnorchlem, tak jsem zvědavá a hrozně se těším na Pearl Harbor, nedávno jsem si pouštěl film a brzy to místo uvidím na vlasní oči, na to se taky těší nejvíc Toník - miluje letadla. Tak doufám, že nám naši cestu nic nepřekazí. Nemůžeme sehnat opalovací kríém ~:-D
Ještě bych dnes chtěla zajet do obchodu a něco koupit - nějaké chryzantény nebo vřes a nazdobit truhlíky. A v pndělí a úterý budu v práci od brzy rána a ž do večera, ale ve středu už jedeme. Možná ještě juknu.
Veru, jak se stěhováním? Těšíte se, že?~R^
Užijte si krásný víkend a papa
Odpovědět
Průběh diskuze (9 názorů)
Danci Jája a spol. 27.10.2011 14:0
*Re: Danci elko 28.10.2011 8:53
**Re: Danci Danca78 28.10.2011 12:57
***Re: Danci Jája a spol. 28.10.2011 19:2
****Re: Danci minx + burčák + mladé víno 29.10.2011 11:17
*****Re: Danci Elinka2 29.10.2011 13:33
******Re: Danci Elinka2 29.10.2011 13:36
*******Re: Danci *Verča* 31.10.2011 19:33
********8.listopad 2011 Danca78 8.11.2011 8:2

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.