| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Kvasinkové a plísňové onemocnění – kandidózy a mykózy

26.10.2011 9:11:22 10.5Ela116

Kontrolní cytologie hned za měsíc

V jiné diskusi jsem se dotazovala, kdy jsou výsledky cytologie, v mém případě byla za 14 dní, kdy mi volala sestra z gynekologie. A to, že cytologie prokázala zánět, který bude třeba přeléčit jiným lékem, než mi dal pan doktor při gynekologické prohlídce (neboť přítomnost zánětu byla patrná).

Ptala jsem se, zdali cytologie ukázala nějaké změny buněk a ona odpověděla, že je tam uvedeno "bez známek malignity". Nevím ale potom, proč mi chtějí dělat cytologii hned po přeléčení prášky (na zavádění na 8 dní) - tj. po 3 týdnech. Pan doktor se tvářil že se nic neděje a další kontrolu stanovil na půl roku.

Stalo se Vám, že dělali další cytologii takhle brzy? Vysvětluji si to tak, že zánět znehodnotí výsledky a potom mohou být zkreslené ..? Měla jsem se na to zeptat gynekologa, ale jsem tam vždycky tak na nervy, že jsem ráda, když jsem pryč. Jenže potom se mi honí v hlavě tisíc otázek~a~
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Téma: Kontrolní cytologie hned za měsíc 10.5Ela116 26.10.2011 9:11
*Re: Kontrolní cytologie hned po měsíci... ...neviditelná... 26.10.2011 9:16
**Re: Kontrolní cytologie hned po měsí... Jája 26.10.2011 9:19
**Re: Kontrolní cytologie hned po měsí... ...neviditelná... 26.10.2011 9:21

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.