| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Plenky látkové

9.9.2011 14:05:59 Myšička21

Re: Vlňáčky klasické vs. cyklisťáčky a longies

Magráto, teď si nejsem jistá, ale myslím že jsi mi odkaz už posílala (bavily jsme se v mailu o vlně z Vlnapu)... Je to asi tak 3 měsíce zpátky... Pletla jsem to podle návodu a právě mi to vyšlo mezi nožičkama dost úzký a vlastně jsem tam ještě nějaká oka přidávala... nebo mě to tak přijde, jsem zvyklá na ty klasic... nohavičky mám dlouhé dost, malá je má až ke kolínkům, proto jsem to že plenka "vykukuje" dala do uvozovek... Jak jsem psala, dávám dovnitř vázačku, ve vázačce mám 1čč na osminy a 1vv... Asi je to fakt o tom co komu vyhovuje nebo záleží co do gatěk cpeš ~:-D ale na ten náš balík mi přijdou úzké, přes prdýlku dobrý, ale mezi těma nožkama jo ~d~ Ty klasic se mi na bocích nekrabatí, ale dělám tu část mezi nožičkama jinak než ty a pletu na kruhových jehlicích v jednom kuse, nesešívám, tak nevím jestli to třeba není tím :-) ti můžu poslat odkaz na ty své ~;)
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Téma: Vlňáčky klasické vs cyklisťáčky a longie... Myšička21 9.9.2011 11:7
*Re: Vlňáčky klasické vs. cyklisťáčky a... Kopřiva Dvoudomá 9.9.2011 11:42
**Re: Vlňáčky klasické vs. cyklisťáčky... Myšička21 9.9.2011 11:46
***Re: Vlňáčky klasické vs. cyklisťáč... 1.3Magráta13 9.9.2011 13:4
****Re: Vlňáčky klasické vs. cyklisť... Myšička21 9.9.2011 14:5
****Re: Vlňáčky klasické vs. cyklisť... Elí+Kaya 10.9.2011 21:2
*****Re: Vlňáčky klasické vs. cykli... 1.3Magráta13 13.9.2011 20:23

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.