| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Kýla – tříselná, pupeční, brániční

23.8.2011 17:47:05 Simča, dcery *1988 a 1997

Re: Pupeční kýla 4,5 roku

Jitko, nevím, jak u dětí, ale já měla pupeční kýlu před rokem a půl operovanou uskřinutou a to bylo velmi rychlé. Sice v celkové narkóze, ale v pupíku jen 2 stehy a asi za 2 hodiny na to jsem už běhala jak křepelka. V 17 hodin v pátek mne odoperovali a v pondělí ráno jsem šla domů. Ale jak říkám - kýla to byla malinká, ale uskřinutá.
Vloni v prosinci jsem si opět nahmatala kýlu - také pupeční, ale v jiném místě. V lednu jsem se šla domluvit k doktorovi, kdy je nutné jít na operaci, protože v té době byl můj muž už rok a půl bez práce a na mém platu stála celá rodina - z nemocenské bychom nepřežili. Doktor řekl, že pokud se to neuskřine, tak to může počkat. Muž v březnu našel práci, já si domluvila operaci na konec června (dělám ve školství, tak abych nechyběla ve šk. roce).
Operace trvala 2 hodiny, mám 22 stehů a museli mi dávat jakousi mřížku pod kůži, protože prý když jsem s tou kýlou tak dlouho chodila, se to nějak hodně rozlezlo... (Nic jsem nenosila, nic jsem nezvedala!!!). Operovali mně ve středu ráno a ještě v sobotu mi bylo totálně "unterhund". V nemocnici jsem byla 14 dní a neschopenku mi (na mou žádost) ukončili včera, protože nám už začíná přípravný týden. Ale jizva furt není úplně zhojená....
Nepíšu ti to proto, abych tě postrašila, FAKT to může být u malých dětí úplně jinak, ale zeptala bych se doktora, jestli tím více než ročním odkladem se nemůže situace spíše zhoršit... Možná by bylo lepší nechat to odoperovat hned a s malým by v nemocnici ty 2 dny mohl být tatínek - babička nebo někdo jiný, koho malý zná, když ty kojíš. Konec konců možná i ty s miminem... nevím....

Ahoj, držte se
Simča ~b~
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Téma: Pupeční kýla u 4,5letého syna Jitka+Martin05/08+Lukáš01/11 23.8.2011 14:33
*Re: Pupeční kýla 4,5 roku ...neviditelná... 23.8.2011 14:44
*Re: Pupeční kýla 4,5 roku Miriam_1 23.8.2011 15:49
*Re: Pupeční kýla 4,5 roku Simča, dcery *1988 a 1997 23.8.2011 17:47
**Re: Pupeční kýla 4,5 roku Arni 23.8.2011 18:56
***Re: Pupeční kýla 4,5 roku Jitka+Martin05/08+Lukáš01/11 23.8.2011 21:3

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.