| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Malování bytu

28.7.2011 22:33:49 vannya

Malování bytu - sladění barev

Milé maminky, měla bych prosbu, zda nemá některá z vás cit pro barvy. Koupili jsme před měsícem byt a děláme celkovou rekonstrukci, takže mám jedinečnou příležitost mít byteček podle svých představ. Mám ovšem problém se sladěním barev. Koupelnu mám vyřešenou, ale dost bojuju s kuchyní (resp. obývací pokoj s kuchňským koutem) a dětským pokojem. Kuchyň se mi strašně moc líbí od Ikey bílá (né lesklá) Ramsjo, ale nevím, jakou barvu dlaždiček dát za ní a jakou barvou vymalovat, zda nechat kuchyň celou v bílé a nebo dát nějakou kontrstnější barvu, aby se ta bílá zvýraznila, a kdyžtak jakou? S tím dětským pokojíčkem - je pro dvě holčičky, takže bych šla docela do růžové, ale nechci, aby byl ten pokoj přeslazený a taky by se v něm holky měly cítit dobře. Navíc do pokojíku se bude stěhovat postel se skluzavkou v modro červené barvě, tak nevím, jestli nepřešít potah. Jo a do obýváku půjde sto pro stávající červená sedačka. Prosím poraďte ~x~ Předem moc díky
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Téma: Malování bytu - sladění barev vannya 28.7.2011 22:33
*Re: Sladění barev Alternativní kvočna 28.7.2011 23:48
**Re: Sladění barev vannya 29.7.2011 15:32
*Re: Sladění barev angrešt 29.7.2011 8:44
*Re: Sladění barev kori 29.7.2011 11:50
**Re: Sladění barev vannya 29.7.2011 15:34
***Re: Sladění barev kori 29.7.2011 19:42
****Re: Sladění barev vannya 30.7.2011 14:8

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.