| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Spála

20.7.2011 11:18:38 Jiřka+2

Opakovaná spálová angína

Starší syn(4,5roku) právě prodělává od března tohoto roku 4. spálovou angínu.Z výtěru krku několikrát prokázán streptokok A.Příznaky pokaždé stejné - vysoké teploty, zarudlý krk, jazyk posetý vřídky.Myslela jsem, že to nosil ze školky, proto tam od půlky května přestal uplně chodit.Včera jsme skončili na pohotovosti opět, výtěr krku mu vyšel pozitivní minulý týden.Takže podle všeho to má pořád v sobě.

Má nasazené 4.antibiotika, celkem dostal asi 6 injekcí pendeponu.
Jsem už z toho zoufalá, na ORL se přiklání k tomu, krční mandli nevyndavat.

Já to od něj chytla dvakrát,mladší syn bohudík jen jednou.Čekám na výsledky svého výtěru, jestli třeba nejsem bacilonosič já.

Chtěla bych už to vyřešit nadobro, radila jsem se svým doktorem, divil se, že nás dětská neposílá na pendepon dále, prý je běžné píchat ho rok, i déle.
Zajímaly by mě zkušenosti ostatních, kterým se tento bacil dlouhodobě doma zabydlel, co nakonec opravdu pomohlo,aby se to už definitivně nevracelo?
Díky předem všem.
Odpovědět
Průběh diskuze (9 názorů)
Téma: Opakovaná spálová angína Jiřka+2 20.7.2011 11:18
*Re: Opakovaná spálová angína-co s tím?... Raduza 20.7.2011 11:45
**Re: Opakovaná spálová angína-co s tí... štěpánkaa 20.7.2011 12:9
*Re: Opakovaná spálová angína-co s tím?... štěpánkaa 20.7.2011 12:8
*Re: Opakovaná spálová angína-co s tím?... Rina+2 20.7.2011 12:27
*Re: Opakovaná spálová angína-co s tím?... Ennywan 20.7.2011 13:22
*Re: Opakovaná spálová angína jan 14.9.2011 11:32
**Re: Opakovaná spálová angína kili 15.9.2011 8:29
*Re: Opakovaná spálová angína Markéta Markéta 16.10.2017 8:52

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.